Erdem Silay; 14 Mayıs 28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde Partisinin Karamandaki son durumunu açıkladı. Silay, yaptığı açıklamasında: Karaman’ın ve Taşkale'nin Öz Evladı olan Büyük Birlik Partisi (BBP) Karaman 1.ci Sıra Milletvekili Adayımız Mesut Soyfidan, Seçmenleriyle buluşmaya devam ediyor. ''Vatandaşlar her gittiği yerde adayımız Mesut Soyfidan'a sıcak ilgi gösteriyor'' dedi.

MİLLETVEKİLİ SAYIMIZ İKİ

Karaman'da İki Milletvekili çıkarmamız için 60 ile 70'bin band arasında oy, Fakat biz daha yüksek oy alacağımızı düşünüyorum. Karaman'da, 60 bin oy oranı tutturacağız, buda bize nasip olacak inşallah. Şuan seçim çalışmalarımızda her şey iyi gidiyor.

OY POTANSİYELİMİZ YÜKSELİYOR

Milletvekili adayımız Soyfidan, gittiği her yerde olumlu karşılanıyor. Ayrıca 2. sıra da güçlü Ermenek Bölgesini iyi tanıyan Milletvekili Adayımız Ramazan Yeşil var, onla birlikte oy potansiyemiz daha yükseliyor. Karaman'da vatandaşlarımız da azmimizi görüyor. Bizi yalnız bırakmayacaklarını düşünüyorum. Karamanlı hemşehrilerimizin değerli oyları ve destekleriyle birlikte bu yolu aşıp Karaman için hizmet yarışını başlatacağız.

SOYFİDAN BAŞARI YAKALADI

Büyük Birlik Partisi (BBP) Karaman Milletvekili Adayımız Soyfidan, Partimizin Oy sayısını (9) üyeden 7000 civarı bir üyeye ulaştırdı. Daha önce de siyasi hayatında başarılarından adından sıkça söz ettiren vekil adayımız Karaman için önemli bir Siyasetçidir. Hayatı boyunca İşçi'nin ve Emekçinin sesi olmuştur. Karaman için en güzel hizmetleri yapacağından hiç şüphem yok.

TÜM EMEKÇİLERİN SESİ OLACAK

Mesut soyfidan, ''İlimizdeki ve ülkemizdeki işcisinden çiftçisine, esnafından memuruna tüm emekçilerin sesi olacak'' dedi.