Larende Karaman haber, Karaman'daki sıcak gelişmeler, yazarlar, şehir servisleri, Karaman son dakika haberleri, Larende.com güncel
HV
28 MAYIS Pazar 08:25

CUMHURBAŞKANI SEÇİMİ

ERDOĞAN

ERDOĞAN

%0.00
0 OY
OY FARKI 0
Açılan Sandık Oranı
%0.00
KILIÇDAROĞLU

KILIÇDAROĞLU

%0.00
0 OY
Açılan Sandık Oranı
%0.00

HER GİTTİĞİ BÖLGEDE SEVİMLİ'YE İLGİ BÜYÜK

AK Parti Karaman Milletveki Aday Adaylarından İşadamı Ahmet Sevimli seçim çalışmaları kapsamında gittiği ilçe ve beldelerde coşkuyla karşılanıyor.

SEÇİM2023
Giriş Tarihi : 23-03-2023 15:33
HER GİTTİĞİ BÖLGEDE SEVİMLİ'YE İLGİ BÜYÜK

AK Parti milletvekili Aday adayı Ahmet Sevimli, ziyaret ve temaslar için gittiği her bölgede ilgi ve alaka ile karşılanıyor. Karaman'ın ve Çiftçilikle uğraşanların sorunun iyi bildiğini ve her gittiği yerde içimizden biri diyerek karşılanan sevimli, Karaman için ve sadece Karaman için çalışacağının sözünü veriyor.

Seçim bölgelerinde ziyaretlerine devam eden Ahmet Sevimli gösterilen ilgi ve alaka ya çok memnun kaldığını ifade etti. Karaman'ın ekonomisinin temel taşı olan tüm sektörlerin içinde aktif yer alan Ahmet Sevimli vatandaşlar tarafından beğeniliyor. Adayların genelde tek meslekten olmasına karşın Ahmet Sevimli çok yönlü bir kişi olarak görülüyor.

Tarım ve hayvancılıkla uğraşan Sevimli aynı zamanda gıda sektöründe Karaman Ticaret Odası yönetiminde yer alıyor. 1996-2020 arasında aktif futbol oynayan Sevimli Karaman'da spor camiası tarafından da tanınan bir isim.

Bu hafta tüm ilçe ve beldeleri dolaşarak temayülde teşkilat mensuplarından destek isteyen Milletvekili Aday Adayı Ahmet Sevimli yerel teşkilatların kendisine olan ilgisinden memnun.

 

 

AdminAdmin

YORUMLAR