Larende Karaman haber, Karaman'daki sıcak gelişmeler, yazarlar, şehir servisleri, Karaman son dakika haberleri, Larende.com güncel
HV
28 MAYIS Pazar 09:49

CUMHURBAŞKANI SEÇİMİ

ERDOĞAN

ERDOĞAN

%0.00
0 OY
OY FARKI 0
Açılan Sandık Oranı
%0.00
KILIÇDAROĞLU

KILIÇDAROĞLU

%0.00
0 OY
Açılan Sandık Oranı
%0.00

Ahmet Sevimli'ye Karamanlılar Ayrı bir ilgi gösteriyor

Karamanlı iş insanı Ahmet Sevimli AK Parti Milletvekilliği aday adaylığını geçtiğimiz günlerde açıkladı. Karaman ve çevresinden yoğun ilgi ve alaka ile karşılaşan Sevimli üretici'nin ve esnafların dertlerini çok iyi bildiğini ve bundan dolayı aday adayı olduğunu dile getirdi.

SEÇİM2023
Giriş Tarihi : 22-03-2023 09:49   Güncelleme : 22-03-2023 10:31
 Ahmet Sevimli'ye Karamanlılar Ayrı bir ilgi gösteriyor

28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçiminde AK Parti’den Ahmet Sevimli'nin Karaman Milletvekili aday adaylığı açıklamasına yoğun ilgi oldu. Her ziyarete gittiği ilçelerde yoğun ilgi ve alaka ile karşılanan sevimli, "Çiftçimizin, Hayvancılık ile uğraşan vatandaşımızın ve esnafımızın temel sorunlarını biliyorum. Sizin içinizden birisiyim ve sizin dertleriniz ile dertlenen, sevinçleriniz ile sevinebilen, geçmiş dönemde esnaflık yapmış, şuana halen çiftçilik ve hayvancılık yapan ayrıca geçmiş dönemlerde spor ile uğraşan sade bir vatandaşım. Bu yüzdendirki bizlerin sorununu en iyi şekilde meclise taşıyabileceğimi, sizlerin sorunlarını en iyi şekilde ifade edebileceğime inandığım için 28. Dönem AK Parti Karaman Milletvekili aday adayı oldum" ifadelerine yer verdi.

Geçtiğimiz gün ziyaret ve temaslarda bulunmak için taşeli bölgesini ziyaret eden AK Parti Karaman Milletvekili Aday Adayı Ahmet SEVİMLİ, Sevimli'nin farklı bir seçim stratijisi izlemesi AK Parti tabanında da takdir kazandı. AK Parti tabanı, Milletvekili Aday Adayı Ahmet Sevimli'yi tebrik ederek, farklı bir proje ile karşılarına çıkmasından milletvekili seçildiği takdir de Karaman için güzel işler yapacağı algısı oluşturduğunu vurguladı.

AdminAdmin

YORUMLAR