Larende Karaman haber, Karaman'daki sıcak gelişmeler, yazarlar, şehir servisleri, Karaman son dakika haberleri, Larende.com güncel
HV
28 MAYIS Pazar 08:24

CUMHURBAŞKANI SEÇİMİ

ERDOĞAN

ERDOĞAN

%0.00
0 OY
OY FARKI 0
Açılan Sandık Oranı
%0.00
KILIÇDAROĞLU

KILIÇDAROĞLU

%0.00
0 OY
Açılan Sandık Oranı
%0.00

Z Kuşağı Bu Adamın Arkasında

AK Parti Karaman İl Gençlik Kolları mensupları, teravih namazı sonrası çay ikramı yaptı.

YEREL
Giriş Tarihi : 23-03-2023 14:42
Z Kuşağı Bu Adamın Arkasında

Karaman Ak Parti Gençlik Kolları teşkilatı ilk teravih namazının ardından Siyahser Camii’nde ‘çay bizden sohbet sizden’ diyerek vatandaşlara çay ikramda bulundu. 573 yıllık camide hatimli teravih namazı kılan vatandaşlar çıkışta AK Gençliğin sürprizi ile karşılaştı. Sıcak çay ile sohbet eden vatandaşlar birbirlerinin Ramazan ayını tebrik etti. 
Ramazan ayında ilk teravih namazı sonra çay ikramı yapan AK Parti Karaman İl Gençlik Kolları mensupları adına açıklama yapan AK Parti Karaman İl Gençlik Kolları Başkanı Kemal Toprak, "Ramazan ayının bugün ilk günü ve ilk teravih namazında vatandaşlarımızı yalnız bırakmak istemedik. Geçen yılda ilk teravih namazında Siyahser Camii'nde çay ikramı yapmıştık. Bugünde aynı camimizden başlayarak ramazan ayında 29 gün boyunca her gün bir camide çay ikramı yapmayı planlıyoruz. ‘Çay bizden sohbet sizden’ diyerek vatandaşlarımızla birlikte olmaya devam edeceğiz. Sağ olsunlar yaptığımız etkinliğe halkımızın ilgisi de çok fazla. Bu bizi daha çok mutlu ediyor. Ramazan ayı bitene kadar da yapmaya devam edeceğiz" dedi.


Çay ikramı Ramazan ayı boyunca devam edecekği öğrenildi.

AdminAdmin

YORUMLAR