YEREL
Giriş Tarihi : 23-05-2022 21:55   Güncelleme : 23-05-2022 22:03

Vali Akkoyun Ayrancı ve Kazımkarabekir ilçelerini ziyaret etti

Vali Akkoyun Ayrancı ve Kazımkarabekir ilçelerini ziyaret ederek ilçe genelindeki yapılan hizmetler ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Akkoyun Ayrancı ve Kazımkarabekir ilçelerini ziyaret etti

Vali Tuncay Akkoyun bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Kazımkarabekir ilçesini ziyaret etti.

 İlçedeki ziyaretlerine Kazımkarabekir Kaymakamlığı ile başlayan Vali Akkoyun, şeref defterini imzaladıktan sonra ilçe kaymakamı Muhammed Enes Çıkrık’tan ilçenin mevcut durumu hakkında brifing aldı.   

İlçe ziyareti kapsamında bir araya geldiği işletme sahibi ve esnaflarla sohbet edip sorun ve taleplerini dinleyen Vali Akkoyun, cadde üzerindeki kahvehanede bulunan vatandaşlarla da bir süre sohbet etti. Ardından 15 Temmuz Şehidi Muhammed Yalçın ve Şehit Polis Memuru Abdullah Terzi’nin kabirlerini ziyaret edip dua ettikten sonra ilçeden ayrıldı.

Vali Tuncay Akkoyun, Ayrancı ilçesine giderek bir dizi temasta ve ziyarette bulundu.

Ayrancı Kaymakamlığı ziyaretinde İlçe Kaymakamı Fatih Eroğlu’dan ilçenin mevcut durumu hakkında brifing alan Vali Akkoyun daha sonra esnaflarla bir araya geldi.  Sorun ve taleplerini dinlediği esnaflara hayırlı kazançlar temennisinde bulunan Vali Akkoyun, ziyaretleri sırasında vatandaşlarla da bir süre sohbet etme imkânı buldu.


Ziyaretlerini tamamlayan Vali Akkoyun daha sonra ilçeden ayrıldı.

AdminAdmin