Larende Karaman haber, Karaman'daki sıcak gelişmeler, yazarlar, şehir servisleri, Karaman son dakika haberleri, Larende.com güncel
HV
25 MART Cumartesi 01:30
Advert

Rektör Gavgalı’dan Başsavcı ve Adalet Komisyonu Başkanı’na İade-i Ziyaret

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Gavgalı, Cumhuriyet Başsavcısı Ali İhsan Akdoğan ile Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Osman Yılmaz’ı makamlarında ziyaret etti.

YEREL
Giriş Tarihi : 15-03-2023 10:55
Rektör Gavgalı’dan Başsavcı ve Adalet Komisyonu Başkanı’na İade-i Ziyaret

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Gavgalı, Cumhuriyet Başsavcısı Ali İhsan Akdoğan ile Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Osman Yılmaz’ı makamlarında ziyaret etti.

Rektör Gavgalı, KMÜ Rektörlüğüne atanmasının ardından geçtiğimiz günlerde kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Cumhuriyet Başsavcısı Ali İhsan Akdoğan ile Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Osman Yılmaz’a iade-i ziyarette bulundu.

Cumhuriyet Başsavcısı Ali İhsan Akdoğan ile Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Osman Yılmaz, Prof. Dr. Mehmet Gavgalı’ya nazik ziyaretleri için teşekkür ederek kendisi ile bir süre sohbet ettiler.

Rektör Gavgalı her iki ziyarette de Başsavcı Akdoğan ile Adalet Komisyonu Başkanı Yılmaz’a misafirperverlikleri için teşekkür etti.

AdminAdmin

YORUMLAR