Öğrencilerin yıl boyunca emek vererek hazırladıkları, hayatı ve teknolojiyi kolaylaştırıcı tasarımların sergilendiği etkinliğe İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdurrahman Kurt, bazı okul müdürleri, müdür yardımcıları, öğretmenler, öğrenciler ve davetliler katıldı. Sergide, öğrencilerin yaratıcılıklarını sergileyen projeler büyük ilgi gördü.

Yetkililerden Tam Not

Öğrencilerin eserlerine hayran kalan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdurrahman Kurt, öğrencilere fırsat ve imkan verildiğinde hayatı kolaylaştırıcı birçok eser ortaya koyabileceklerini ifade ederek, öğrenci ve öğretmenleri tebrik etti. Kurt, sergideki çalışmaların, gençlerin teknoloji ve tasarım alanındaki potansiyelini gözler önüne serdiğini belirtti.

Karpuz Şenliği ile Renklenen Etkinlik

Sergiyi ziyaret eden tüm katılımcılar, Halil Özdoğan Camii İmam Hatibi Osman Taş Hocanın sponsorluğunda gerçekleştirilen karpuz şenliğinde bir araya geldi. Yerli malını özendirmek amacıyla düzenlenen karpuz şenliği, katılımcılara eğlenceli anlar yaşatırken, taze karpuzların lezzeti de damaklarda iz bıraktı.

Teşekkür ve Kutlama

“Bunu Ben Yaptım” sergisi ve karpuz şenliğine katılanlar, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni Sema Macit'e ve karpuz şenliğinin sponsoru Osman Taş Hocaya teşekkür ederek etkinlikten ayrıldılar. Etkinlik, katılımcılara unutulmaz bir gün yaşatırken, öğrencilerin yetenek ve yaratıcılıklarını sergileme fırsatı buldukları için büyük memnuniyetle karşılandı.