Karaman, Karaman Haber, Son Dakika Karaman Haberleri,
HV
22 EYLÜL Cuma 18:13
Study Plan

Murat Öztürk: Gurbetçilere Teşekkürler Sıra Biz de

Murat Öztürk: “Başta Karamanlı hemşerilerimiz olmak üzere tüm gurbetçilerimize terör örgütü sempatizanlarına rağmen 28 Mayıs seçimlerine gösterdikleri yoğun oy kullanma oranından dolayı teşekkür ederim, şimdi sıra bizde” dedi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 27-05-2023 11:34
Murat Öztürk: Gurbetçilere Teşekkürler Sıra Biz de

AK Parti Karaman İl Başkanı Avukat Murat Öztürk yaptığı basın açıklamasında yurt dışı seçmenine teşekkür etti ve sıranın yerli vatandaşlarımızda olduğunu söyledi. “Pazar günü eksiksiz sandık başına giderek oyumuzu kullanmamız lazım” diyen Öztürk Avrupa ülkelerinin bazılarında PKK sempatizanlarının gurbetçilerimizi engelleme çabalarına rağmen çok yüksek bir katılımla oylarını kullandığını söyledi. Öztürk açıklamasında “Gurbetçi seçmenlerin gümrük kapılarında kullandıkları oy 2 Milyona yakın. Bu sayı 14 Mayıs’tan daha fazla.  Gümrük kapılarında ve havalimanlarında süreç 28 Mayıs saat 17.00’ye kadar devam edecek.” dedi.

29 MAYIS TARİHİNDE TÜRKİYE YÜZYILI BAŞLIYOR
“Dünyanın da gözlerini çevirdiği Türkiye'nin en kritik seçimi için Karaman’da gece gündüz demeden çalıştık” diyen AK Parti Karaman İl Başkanı Avukat Murat Öztürk “Vatandaşımız bugüne kadar AK Parti’ye güvenmiştir. Biz de bu güveni hiçbir zaman boşa çıkarmadık. Milletimizin emanetine hep sahip çıktık. 20 yıldır hükümetimizi destekleyen halkımızın her zorlukta olduğu gibi 14 Mayıs’ta da yanımızdaydı. Şimdi 28 Mayıs’a gidiyoruz. Yine hep birlikte sandığa gideceğiz, eksiksiz gideceğiz. Sandığa ve oy hakkımıza sahip çıkacağız. 29 Mayıs tarihinde Türkiye Yüzyılı başlıyor.”dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR