Karaman, Karaman Haber, Son Dakika Karaman Haberleri,
HV
29 EYLÜL Cuma 03:38
Study Plan

KTSO AKREDİTASYON SERTİFİKASINI TÖRENLE ALDI

TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak’ın katılımıyla düzenlenen Akreditasyon Sertifika Töreni'ne Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Eren, Meclis Üyesi TOBB Delegeleri Mehmet Ali Tankişi, Ahmet Bozoğlu ile Mehmet Erman Koyuncu ve Genel Sekreter Ayşegül Koçak katıldılar.

YEREL
Giriş Tarihi : 10-09-2022 07:30
KTSO AKREDİTASYON SERTİFİKASINI TÖRENLE ALDI

5 yıldızlı hizmetin anahtarı olan akredite oda unvanını sürdürdüklerini belirten Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan  yaptığı açıklamada;

“2012 yılında akredite oda unvanını elde eden odamız, geçtiğimiz yıl sonunda yapılan denetimlerin ardından başarısını devam ettirerek, dördüncü   defa bu sertifikayı almaya hak kazandı. Başarılı olan odalara sertifikalarının takdimi amacıyla düzenlenen Akreditasyon Töreni’nde,  bu  belgeyi Karamanımıza, odamıza kazandırmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.  Akreditasyon çalışmalarında emeği geçen tüm personelimize özellikle teşekkür ederim. Beş yıldızlı oda olarak üyelerimize daha iyi hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR