Larende Karaman haber, Karaman'daki sıcak gelişmeler, yazarlar, şehir servisleri, Karaman son dakika haberleri, Larende.com güncel
HV
25 MART Cumartesi 01:02
Advert

Karaman FK. Müsabakasında depremzede çocuklar için sahaya oyuncak atılacak

Karaman Futbol Kulübü ile Kınay Bulvarspor’un karşılaşacağı maçta depremzede çocuklar için sahaya oyuncak atılacak.

SPOR
Giriş Tarihi : 09-03-2023 08:49
Karaman FK. Müsabakasında depremzede çocuklar için sahaya oyuncak atılacak

Karaman FK. & Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen çocukların morallerini düzeltebilmek ve dayanışmayı arttırmak için "Haydi Maça, Oyuncaklar Sahaya" kampanyasını başlattı.

Karaman Futbol Kulübü 12 Mart Pazar Günü Saat: 14.00’de, Kemal Kanyaş Stadyumu’nda Kınay Bulvarspor’u ağırlayacağı maçta sahaya atılacak pelüş oyuncaklar depremden etkilenen çocuklara gönderilecek.

Karaman Futbol Kulübü Başkanı Sn. Süleyman HAN tüm Karamanlıları pelüş oyuncaklarıyla birlikte maça davet etti.

Depremzede çocuklara oyuncak kampanyası

Başkan HAN; “Sevgili Karamanlılar, Karaman Futbol Kulübümüz, Kınay Bulvarspor ile karşı karşıya gelecek. Bu maçın güzel bir özelliği var. Depremlerden en çok etkilenenler çocuklarımızın yaralarını biraz daha hafifletmek için onlara oyuncak götüreceğiz. Bütün halkımız bu kampanyanın parçası olsun istedik. Kemal Kaynaş Stadyumu’nda oynanacak maçın seremonisinde sahaya pelüş oyuncaklar atacağız. Yanınızda pelüş oyuncakları getirmeyi unutmayın. Bu sosyal sorumluluk projesi sonrası oyuncakları toplayarak sizin adınıza deprem bölgesindeki çocuklarımıza hediye edeceğiz. Bütün Karamanlıları bu kampanyaya destek için maça bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Not: Müsabakanın bilet gelirleri depremzedelere bağışlanacaktır.

AdminAdmin

YORUMLAR