Larende Karaman haber, Karaman'daki sıcak gelişmeler, yazarlar, şehir servisleri, Karaman son dakika haberleri, Larende.com güncel
HV
25 MART Cumartesi 01:53
Advert

Han: "Dünya kimseye kalmaz"

Karaman Futbol Kulübü Onursal Başkanı Mehmet Ali Han, son zamanlarda futbol sahalarında yaşanan provokatif eylemlere ilişkin açıklama yaptı.

FUTBOL
Giriş Tarihi : 28-02-2023 07:55   Güncelleme : 17-03-2023 09:51
Han:

Karaman Futbol Kulübü Onursal Başkanı Mehmet Ali Han yaptığı açıklamada, "Türkçenin Başkenti olan kadim şehrimiz Karaman, yıllardır sevgi ve kardeşliğin wiibet.com simgesi haline gelmiştir. Yaşanan son deprem felaketi başta olmak üzere her konuda Karamanımız, Karaman Futbol Kulübü camiamız ve taraftarlarımız dün, bugün ve yarın her şartta devletimizin yanındadır. Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerde yaraları el birliği ile sarmak için 85 Milyon milletimizle omuz omuza mücadele vermeye devam edeceğiz. Karaman Futbol Kulübü camiası olarak spora siyasetin bulaşmasını doğru bulmuyoruz ve yas tutmak yerine çirkin eylemlere kalkışanları kınıyoruz. Gün bir ve beraber olma günüdür. Karamanlı Yunus’un dediği gibi “Gelin Tanış olalım - İşi kolay kılalım - Sevelim sevilelim - Dünya kimseye kalmaz” diyerek insanları sevgi, hoşgörü ve birliğe davet ediyoruz" ifadelerine yer verdi.

fifabahis giriş

AdminAdmin

YORUMLAR