Gelin hep birlikte bu kulübü daha yakından tanıyalım.

Ruhun ve Bedenin Yenilendiği Yer: SPA

Tesise girip bir kat aşağı indiğinizde geniş bir SPA alanı sizi karşılıyor. Sağlı sollu pek çok farklı oda bulunmaktadır. Masaj odaları, dinlenme alanları, tuvaletler, soyunma yerleri, sauna, buhar odası ve hamam bu katta yer alıyor.

Reway’in sunduğu SPA hizmetlerinden kısaca sizlere bahsetmek istiyorum. 

Sauna ve Buhar Odası: Sıcaklığın Rahatlatıcı Etkisi

Sauna ve buhar odası olmak üzere iki ayrı alan mevcut. Saunada sıcak ahşap dokularla temas ederek sağlıklı bir şekilde terlemek mümkün. Buhar odasında ise gözeneklerinizin açılmasına yardımcı olup cildinizin nefes almasını sağlayabilirsiniz. Bu iki alanda hem fiziksel hem de zihinsel bir rahatlama deneyimlenebilir.

Düzenli olarak sauna ve buhar odası seanslarıyla kan dolaşımınızı artırabilir ve cildinizin sağlıklı bir parlaklığa kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Reway Club’ın saunası ve buhar odası bu hedeflere ulaşmak için ideal denebilir.

Masaj: Terapötik Dokunuşların Gücü

Masaj yaptırmayı kim sevmez ki? Özellikle Bali’den gelen uzman terapistler tarafından yapılacaksa. Reway, müşterilerine dört farklı masaj türü sunuyor.

  • Bali Masajı: Bedeninizi stresten arındırmak ve zihninizi sakinleştirmek için son derece iyi bir masaj türüdür. Uzakdoğu’nun geleneksel masaj tekniklerinden faydalanarak hazırlanan bu masaj ile kas gerginliğini gevşetmek de mümkün.
  • Thai Masajı: Beden ve ruh bütünlüğünü destekleyen bu masaj ile enerji kanallarınızın dengelenmesine yardımcı olabilirsiniz. Thai masajını tercih ederseniz fiziksel ve zihinsel olarak bir rahatlama deneyimleyeceksiniz.
  • Medikal Masaj: Bu masaj türü daha çok kronik rahatsızlıkları olan hastalar için önerilmektedir. Bedeninizdeki rahatsızlıkları ve ağrıları azaltmak için son derece idealdir.
  • Ayak Masajı: Ayaklarınızın belli başlı noktalarına basınçlar uygulanarak yapılan bu masajda, vücudu tek bir noktadan rahatlatmak mümkündür. Düzenli seanslarla, vücudunuzun doğal iyileşme sürecini hızlandırabilir, kısa sürede sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

Hangi masaj türünü seçerseniz seçin, hepsinde inanılmaz bir rahatlama deneyimleyeceğinizden eminim. 

Hamam: Geleneksel Dokuların Modern Yaşamla Buluşması

Yüzyıllardır süregelen temizlik ve rahatlama ritüeli olan Türk hamamına modern dokunuşlar yapılmış diyebiliriz. Reway Club, misafirlerine üç farklı hamam sunuyor.

  • Şehzade Hamamı: Bu hamam paketinde kese, köpük, ve nemlendirici maskeler bulunmaktadır.
  • Sultan Hamamı: Kese ve köpüğün yanı sıra cilt tipinize uygun maske seçeneği sunulmaktadır.
  • Hünkar Hamamı: Peeling, saç ve cilt maskeleri bu hamam paketinde mevcuttur. Dilerseniz bu hamam paketine ayak masajını da ekletebilirsiniz.

Sıcak mermer üzerinde yapılan kese ve köpük masajı ile cildinizin derinlemesine temizlenmesini sağlayabilir ve vücudunuzdaki tüm yorgunluğu atabilirsiniz.

Sağlıklı ve Dinç Bir Beden için Reway Spor

Reway Club, seçkin üyelerine 2 katlı spor salonu sunuyor. Bir katı tamamen ağırlık ve kardiyo için ayrılmış. Diğeri ise reformer pilates cihazlarıyla donatılmış. Gelin iki katı da ayrı ayrı ele alalım.

Kardiyo Alanı ile Kalbinizi Güçlendirin

Bu alanda PT’ler ile antrenman yapmak mümkün. İster tek ister başka bir üyeyle keyifli bir şekilde ihtiyaçlarınız doğrultusunda spor yapabilirsiniz. Reway Club, başka spor salonlarında bulamayacağınız aletler sunuyor. Sadece kalça ve bacak çalışmak isteyenler StairMaster ve Glute Drive cihazlarını mutlaka denemeli.

Bunun yanı sıra bu eşsiz spor salonunda MyZone Sistemi bulunmaktadır. Bu nedir diye soruyor olabilirsiniz. Hemen sizin için açıklayayım. PT’ler, siz spora başlamadan önce size bir bileklik veriyor. Bilekliğin ekranından nabız atışı, anlık kalori ve kalpteki anlık yük gibi çeşitli verileri görebiliyorsunuz. Bu verileri PT’ler de salonda bulunan dev ekran sayesinde takip edebiliyor.

NASM sertifikalı PT’ler eşliğinde spor yapıp kısa süre içinde formunuza kavuşabilirsiniz. Herhangi bir sakatlığınız veya rahatsızlığınız varsa bunları antrenörlere bildirebilirsiniz. Böylelikle eğitmenler size uygun spor programını oluşturabilir ve siz de hedeflerinize hızla ulaşabilirsiniz.

Esneklik ve Güç Kazanmak için Reformer Pilates

Cadillac, chair, reformer ve pek çok pilates aletini bir arada bulabileceğiniz bir salon. Antrenörler eşliğinde dilerseniz bireysel isterseniz de grup reformer pilates dersleri alabilirsiniz. Kemiklerinizi ve kaslarınızı güçlendirmek istiyorsanız reformer pilates son derece uygundur. Bunun yanı sıra esneklik kazanıp vücudunuzu sıkılaştırabilirsiniz.

Herhangi bir rahatsızlığınız varsa spor eğitmenleri bu doğrultuda size daha uygun hareketler yaptıracaktır. Sakatlanma ya da ağrılarınızın artması gibi durumlar söz konusu değildir. Bir ay içinde gözle görülür bir sonuç elde etmek Reway’in reformer pilates dersleriyle mümkün.

Sağlıklı ve Lezzetli Yemekler Reway Restoranda

Reway Club’ın restoranı, sağlıklı beslenmeyi lezzetli yemeklerle buluşturan özel bir mekandır. Yemeklerde kullanılan malzemeler organik ve taze ürünlerden seçilmiş. Üyelerin sağlığına önem veren kulüp, yemekleri en kaliteli malzemelerle hazırlıyor.

Tabak sunumları ve restoranın sade ama şık dizaynı göz zevkinize hitap ediyor. Spordan ya da SPA seansından sonra burada keyifli bir yemek yiyebilir ve sevdiklerinizle hoş vakit geçirebilirsiniz.

Yaşam merkezinin restoranını sosyalleşmek ve ağınızı genişletmek için kullanabilirsiniz. Diğer üyelerle iletişim kurup yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Yönetim ile görüşüp burada iş toplantıları ve çeşitli etkinlikler de düzenlenebilir. Reway Club, üyelerine bir restorandan daha fazlasını sunuyor.

Sağlıklı Yaşamın Anahtarı Diyetisyenlerde  

Reway’in diyetisyenleri ile hedeflerinize en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bir kibrit kutusu büyüklüğünde gibi basmakalıp terimleri duymayacağınız diyetisyenleri arıyorsanız, bu yaşam merkezinde bulabilirsiniz. Bireysel ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda beslenme planları hazırlanır.

Diyelim ki siz vejetaryensiniz ve fıstığa alerjiniz var. Beslenme programınızda fıstık, süt, et ve yumurta gibi besinler kesinlikle yer almamalı. Uzman diyetisyenler kalori hesabı yaparak size en uygun besinlerin bir arada olduğu öğünler sunar. Böylelikle sağlıklı bir şekilde kilo verebilir ve beslenme düzeninizi iyileştirebilirsiniz.

Reway Club’ın Bir Parçası Olun

Bu eşi benzeri olmayan yaşam merkezinin bir parçası olmak düşündüğünüzden daha zor olabilir. Reway Club, referans sistemiyle yönetilmektedir, bu yüzden içeride bir tanıdığınızın olması çok önemli. Ancak kulübün değerlerine ve yüksek standartlarına uyum sağlayabileceğinizi düşünüyorsanız, hiç vakit kaybetmeden yaşam merkeziyle iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

Ankara’da spor, SPA ve restoran deneyimlerini arşa çıkaran Reway Club’ın bir parçası olup hayat kalitenizi yükseltebilirsiniz.