SİYASET
Giriş Tarihi : 08-05-2022 07:22

DEVA'dan Karaman FK'ya tebrik!

Karaman Futbol Kulübünün bugün kü galibiyetinden dolayı kutlayan DEVA Partisi Karaman İl Başkanı Mustafa Burak Demirer, “Bu Galibiyet önümüzde ki sezonda yaşayacağımız galibiyetlerin ilk adımı olduğuna inanıyorum” dedi.

DEVA'dan Karaman FK'ya tebrik!

Karaman Futbol Kulübü bugün 1954 Kelkit Belediye Spor ile yaptığı karşılaşmada 2-0 yenerek 3. Ligde kalma hakkını elde etti.


DEVA Partisi Karaman İl Başkanı Mustafa Burak Demirer, Karaman FK’nin bu galibiyeti karşısında çok sevindiğini belirterek, “ Karaman’ın bayrağını yükseklere çekecek olan Karaman Futbol Kulübünün her zaman destekçisi olacağız. Futbol Siyaset üstü bir organizasyondur ben burada sadece Deva Partisi İl Başkanı olarak değil, Karamanlı bir vatandaş olarak belirtiyorum ki; Bu Galibiyet Galibiyetlerin İlk adımı olacaktır. Takımın her bir yöneticisini tebrik ediyorum. Mehmet Ali Han ve Süleyman Han kardeşler futbol alanında Almanya’da büyük başarılar elde ettiklerini biliyorum, İşin ehline emanet olduğundan zerrece şüphem yoktur. Önümüzde ki sene bu günlerde 2. Lige girişimizi konuşacağız. Takımımıza sahip çıkıp, Maddi manevi her türlü destekle Karaman FK’nin arkasında olalım. Gerek Karaman Valiliği gerekse Karaman Belediyesi bütün imkanlarını seferber etmeli” ifadelerine yer verdi.

AdminAdmin