Larende Karaman haber, Karaman'daki sıcak gelişmeler, yazarlar, şehir servisleri, Karaman son dakika haberleri, Larende.com güncel
HV
28 MAYIS Pazar 09:42

CUMHURBAŞKANI SEÇİMİ

ERDOĞAN

ERDOĞAN

%0.00
0 OY
OY FARKI 0
Açılan Sandık Oranı
%0.00
KILIÇDAROĞLU

KILIÇDAROĞLU

%0.00
0 OY
Açılan Sandık Oranı
%0.00

BBP Karaman Milletvekili Adayı Mesut Soyfidan Ziyaretlerini Sürdürüyor

BBP Karaman Milletvekili Adayı Mesut Soyfidan, kent merkezinde çarşı esnafına yönelik ziyaretleri devam ediyor.

SEÇİM2023
Giriş Tarihi : 29-03-2023 12:50
BBP Karaman Milletvekili Adayı Mesut Soyfidan Ziyaretlerini Sürdürüyor

Seçim çalışmaları kapsamında tek tek vatandaşları ziyaret eden BBP Karaman Milletvekili Adayı Mesut Soyfidan, Çarşı esnafının yanı sıra vatandaşlarla da bir araya gelerek, karşılaştığı gençlerle de yakından ilgilendi.

Hem gençlerle hem de diğer esnaf ve vatandaşlarla görüşme yapan Soyfidan, Karaman halkının kendilerine sevgi ve ilgilerinin memnuniyet verici olduğunu söyledi.

BBP Karaman Milletvekili Adayı Soyfidan, seçim süreci boyunca daha birçok ziyaretlerin yapılacağını, bu kutlu yolda Karaman halkının desteğinin  Büyük Birlik Partisi ve kendileri için büyük önem taşıdığını kaydetti. 

Kendilerinin de bu aziz milletin hizmetçisi olmak için ilk adımı attıklarını belirten Soyfidan, “Sayın Genel Başkanımızın önderliğinde bu büyük Türkiye için yolculuğumuz başladı. Bu kutlu davayı güzel insanımıza anlatmak bizim en asli vazifemizdir. Üzerimize düşen büyük sorumluluğun gereğini yerine getirmek ve bu emaneti gelecek nesillere taşımak için büyük çaba sarf edeceğiz.” diye konuştu.

 

AdminAdmin

YORUMLAR