• öztoprak kömür 222
  • Deniz Yıldızı Balık Restorantı Eşsiz Sunumları ile Sizleri Bekliyor!
  • pastaşk

Vali Işık’tan TransAnatolia Yarışmacılarının Kampına Ziyaret

SPOR Haber Girişi : 20 Ağustos 2020 11:57
Vali Mehmet Alpaslan Işık, bu sene 10. kez düzenlenen TransAnatolia 2020 yarışlarının Karadağ etabı için ilimiz Karadağ Krater bölgesinde kurulan kampı ziyaret etti.

Vali Işık’tan TransAnatolia Yarışmacılarının Kampına Ziyaret

bismak

TransAnatolia yarışmacılarının kaldığı kampı ziyaret eden Vali Işık, yarışların başladığı İstanbul etabında bu tarafa eşlik eden Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim ve organizasyon yetkilileri ile birlikte kamp alanında bulunan bölümleri gezerek bilgiler aldı.

Kemerburgaz Kent Ormanı'ndan başlayan 2 bin 850 kilometrelik yarışta, 25 motosiklet, 37 otomobil, 3 SSV ve 5 ATV olmak üzere 70 aracın mücadele ettiği aktarıldı. Katılımcıların, İstanbul'dan başlayıp, Bolu Abant, Haymana ve ilimizde bulunan Karadağ'a kadar devam edecekleri, yine aynı rotayı takip ederek Şile'de finiş görecekleri duyuruldu.

19 Ağustos 2020 Çarşamba günü gerçekleşen ziyarete, Vali Mehmet Alpaslan Işık’a, Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek ve Üçkuyu köyü muhtarı Tuncer Çınar eşlik etti.