• öztoprak kömür 222
  • Deniz Yıldızı Balık Restorantı Eşsiz Sunumları ile Sizleri Bekliyor!
  • pastaşk

Tekfen Tarım'a İyi Tarım Uygulamaları Sertifikası Verildi!

TARIM Düzenleme Tarihi : 04 Kasım 2020 13:33 Haber Girişi : 04 Kasım 2020 13:42

Tekfen Tarım, Kurumsal Çiftçilik Karaman tarlaları ve Antalya Çandır pilot muz seralarında gerçekleştirilen İyi Tarım Uygulamaları (İTU) denetimleri sonucunda "Sürdürülebilir Tarım İlkeleri" doğrultusunda hedeflediği İyi Tarım Uygulamaları sertifikasını almaya hak kazandı.

bismak

 

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Tekfen Tarım'ın Kurumsal Çiftçilik Karaman tarlaları ve Antalya Çandır pilot muz seralarında gerçekleştirilen saha çalışmaları ve işletmelerin İyi Tarım Uygulamaları kontrol noktaları ve uygunluk kriterlerine göre denetlenmesi sonucu ürünlerden numuneler alındı.

 

Alınan numunelerden sunulan bulgular, belgelendirme kuruluşu tarafından değerlendirildi ve İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'ne raporlandı.

 

Tekfen Tarım'ın "Sürdürülebilir Tarım İlkeleri" doğrultusunda hayata geçirdiği uygulamaları ve ürünleri, gerçekleştirilen denetimler sonucu İyi Tarım Uygulamaları sertifikası almaya hak kazandı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.