ONLINE EĞİTİM BÖYLE OLUR

ONLINE EĞİTİM BÖYLE OLUR 

Biz her türlü ihtimale hazırız!

Nişantaşı’nın değerli öğrencileri 23 Kasım Pazartesi  itibari ile ‘Evim Nişantaşı’nda online derse başladı.

Nişantaşı Eğitim Kurumları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından alınan uzaktan eğitim kararını verimli bir şekilde uygulamaya geçti. 

Eğitim binalarının  teknik altyapısını daha da güçlendiren ve akademik içeriklerle zenginleştiren Nişantaşı Eğitim Kurumları’nın Türkiye genelindeki tüm kurumlarında, online eğitim heyecanla devam ediyor. Öğrenciler, sanal sınıflarında derslerini işliyor, soru çözümleri yapıyor, deneme sınavlarına katılıyor. 

“EVİM NİŞANTAŞI’nda” İLE EĞİTİMDE KAYIP YOK     

Evim Nişantaşı’nda uzaktan eğitim programıyla eğitim-öğretimde herhangi bir kayıp yaşanması söz konusu olmamaktadır. Nişantaşı  öğrencileri, bulundukları yerlerden eğitimlerine online olarak devam etmektedir. Tüm ders içeriklerinde akademik kadro tarafından hazırlanan ders anlatımı ve soru çözüm videoları, online sınavlar, etkinlikler bulunmaktadır. 

2 HAFTADA 1040 DERS SAATi   Karaman Nişantaşı Eğitim Kurumları 2 haftalık süreçte 27 aktif sınıfına 1040 saat interaktif eğitim, 108 saat rehberlik vererek, süreci avantaja çevirmeyi başardı.

TEŞEKKÜRLER

Bu yolda Nişantaşı Eğitim Kurumlarına inanan, güvenen öğrencilerimize, çok değerli velilerimize ve emeğini esirgemeyen tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. 

Hep birlikte sağlıklı yarınlara.

  • 1 / 1

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.