SPOR
Giriş Tarihi : 07-06-2022 09:00

WUSHU SANDA TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NDA KARAMAN’A 2 BRONZ MADALYA

Karaman’ı Okullar Arası Wushu Sanda Türkiye Şampiyonası’nda temsil eden Uğur Çelik ve Eyüp Gökbulut bronz madalya kazanarak Türkiye üçüncüsü oldular.

WUSHU SANDA TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NDA KARAMAN’A 2 BRONZ MADALYA

Okul Sporları faaliyetleri kapsamında Sakarya’da düzenlenen Okullar Arası Wushu Sanda Türkiye Şampiyonası’nda Karaman’ı wushu kung fu antrenörü Kadir Sefa Bayraktar eşliğinde dört sporcuyla temsil eden Karaman ekibi, Abdullah Tayyar Anadolu Lisesi öğrencilerinden Uğur Çelik ve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden Eyüp Gökbulut ile madalyaya uzanmasını bildi.

Sakarya Serdivan Spor Salonu'nda dört gün süren müsabakalarda Karaman Abdullah Tayyar Anadolu Lisesi öğrencisi Uğur Çelik Sanda Gençler (A) 85 kiloda, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Eyüp Gökbulut ise Sanda Gençler (B) 70 kiloda bronz madalya kazanarak Türkiye üçüncüsü oldu.

Sakarya’da düzenlenen Okullar Arası Wushu Sanda Türkiye Şampiyonası finallerinde dereceye girerek madalya kürsüsünde yer alan sporcular Uğur Çelik ve Eyüp Gökbulut’u tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, elde edilen başarılardan dolayı gurur duyduklarını belirterek antrenör ve sporculara başarılarının devamını diledi.

AdminAdmin