Larende Karaman haber, Karaman'daki sıcak gelişmeler, yazarlar, şehir servisleri, Karaman son dakika haberleri, Larende.com güncel
HV
25 MART Cumartesi 02:21
Advert

TYP 2023 kura sonuçları açıklandı

İŞKUR TYP 2023 kura sonuçları isim listesi arama motorlarında sorgulanıyor. İl il MEB temizlik görevlisi alımı TYP kura sonuçları araştırılıyor. Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde temizlik görevlisi olarak çalışmak isteyen ve TYP programlarına başvuran işçi adayları, 2023 İŞKUR TYP kura sonuçları isim listesi sorgulaması yapıyor. İşte il il TYP kura çekiliş sonuçları hakkında detaylar!

YEREL
Giriş Tarihi : 01-02-2023 17:52
TYP 2023 kura sonuçları açıklandı

İŞKUR TYP NİHAİ LİSTE NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Kura çekilişinden sonra oluşan listeler nihai liste olmayıp tam listeler daha sonrasında duyurulacak. Milli Eğitim Müdürlükleri ve İŞKUR tarafında adres, SGK, vergi sorgulamaları, gelir tespiti, katılımcı geçmişi ve kursiyer geçmişi gibi sorgulamaların ardından nihai listeler belli olacak.

2023 İŞKUR TYP KURA SONUÇLARI İSİM LİSTESİ

İŞKUR aracılığıyla yapılan alımlarda kura sonuçları açıklanmaya başlandı. MEB 60 bin temizlik personeli için sonuçları TYP numarasıyla sorgulayabilirsiniz.

Milli Eğitim Müdürlüklerine bağlı okullarda çalışacak adaylar isimlerini e-Devlet kapısından da sorgulayabilecek. Aşağıdaki bağlantıdan başvuru sonuçları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İŞKUR TYP 2023 KURA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AdminAdmin

YORUMLAR