Karaman Larende - Karaman Haber Karamandan haberler, imaret haber, güncel, karaman ajans
HV
01 ŞUBAT Çarşamba 21:23
Advert

REKTÖR GAVGALI DÖNEMİNİN İLK SENATO TOPLANTISI YAPILDI

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Senatosu Rektör Prof. Dr. Mehmet Gavgalı başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştirdi.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 19-01-2023 08:01
REKTÖR GAVGALI DÖNEMİNİN İLK SENATO TOPLANTISI YAPILDI

KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Gavgalı’nın senato üyeleri ile ilk kez bir araya toplantıda senatoya konu olan gündem maddeleri değerlendirildi.

Akademik personel gerçekleştirilen ilk senato toplantısında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Rektör Gavgalı, KMÜ’nün fiziki ve akademik altyapısının çok iyi durumda olduğunu belirterek, “Yeni dönemde mevcut altyapımızın üzerine koyarak hep birlikte var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Kuruluşundan itibaren hızlı bir şekilde yapılanmasını tamamlayan üniversitemiz artık ayakları sağlam bir şekilde yere basan, Karaman’ın gelişimi için büyük bir sorumluluk yüklenen ve ülkemizin geleceğini oluşturacak gençlerimizin donanımlı bir şekilde yetişmelerinde önemli bir misyona sahip olan bir kurum haline gelmiştir. Bize düşen el ele vererek, işimize odaklanıp var gücümüzle üniversitemizin gelişimi için çalışmak. Akademik anlamda sizlere her türlü desteği vermeye hazırız.” dedi.

Toplantı, senato üyelerinin talep ve önerilerinin alınmasının ardından  gündem maddelerinin görüşülmesi ile sona erdi.

AdminAdmin

YORUMLAR