YEREL
Giriş Tarihi : 26-04-2022 14:34

Oğuz: "Bin Aydan Daha Hayırlı Bir Gece"

Karamanoğlu Mehmetbey Gazeteciler Cemiyet Başkanı Hüseyin Oğuz, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne kavuşmanın sevincini yaşadıklarını belirtti ve bu gecenin tüm insanlık için sağlık, huzur ve barış getirmesine vesile olmasını diliyorum” dedi.

Oğuz:

Tüm İslam aleminin kadir gecesini tebrik ediyorum diyen KMGC Başkanı Hüseyin Oğuz:
“Hayırla geçirdiğimiz; başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu ebedi azaptan kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif’in son günlerinde, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne kavuşmanın sevincini yaşıyoruz.


Tan yerinin ağarmasına kadar esenlikle dolu bu bereketli gece, hepimiz için bağışlanmanın ve eşine az rastlanır bir huzurun sığınağıdır.
Fahri Kâinat Efendimiz (s.a.v.); ‘Kim erdemine inanarak ve sevabını umarak Kadir Gecesi'ni ihya ederse Allah onun bütün geçmiş günahlarını bağışlar’ buyurmuştur. 
Allah, ettiğimiz duaları, tuttuğumuz oruçları ve yaptığımız tüm ibadetlerimizi kabul buyursun; bizleri nice Kadir Gecelerine ve bayrama kavuştursun inşallah.
Tüm İslam âleminin Kadir Gece’sini tebrik ediyor, mağfiret dolu bu gecenin tüm insanlık için sağlık, huzur ve barış dolu günlere vesile olmasını diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

AdminAdmin