Karaman Larende - Karaman Haber Karamandan haberler, imaret haber, güncel, karaman ajans
HV
01 ŞUBAT Çarşamba 22:15
Advert

Öğretmenler, Özel Öğrencileri İçin Söyledi

3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında Hayatı Paylaşmak İçin Engel Yok sloganıyla İl Millî Eğitim Müdürlüğü organizasyonu ile düzenlenen etkinlikte sahne alan Karaman Özel Eğitim Uygulama Okulu öğretmenleri özel öğrencileri için hazırladıkları programda uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir sahne performansına imza attılar.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 03-12-2022 13:07
Öğretmenler, Özel Öğrencileri İçin Söyledi

Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen programa, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, daire amirleri, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programının açış konuşmasını Karaman Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Barbaros Orman yaptı. Ardından kürsüye gelen İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan bir selamlama konuşması yaptı.

Konuşmalar sonrasında Karaman Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencilerinin sergilediği ‘ıspanaklı yumurta’ gösterisi davetliler tarafından ilgiliyle izlendi. Alkışlarıyla öğrencilere tempo tutan veliler bu güzel anları cep telefonlarıyla çektikleri fotoğraflar ve kaydettikleri videolarla ölümsüzleştirdiler.

Öğrencilerin gösterisinin ardından sahne alan Karaman Özel Eğitim Uygulama Okulu öğretmenlerinden oluşan koro birebirinden güzel türküleri seslendirirken aynı okul Müzik Öğretmeni Hasan Hüseyin Aslantürk ile Görsel Sanatlar Öğretmeni Merve Öcal kulakların pasını silerek davetlilere müzik ziyafeti verdiler.

Programın son bölümünde Karaman Özel Eğitim Uygulama Okulu velilerinden Ali Avcı’nın seslendirdiği türküler izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

Program, günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.

AdminAdmin

YORUMLAR