Larende Karaman haber, Karaman'daki sıcak gelişmeler, yazarlar, şehir servisleri, Karaman son dakika haberleri, Larende.com güncel
HV
30 MART Perşembe 10:14
Advert

MÜSİAD'tan Borsa'ya ziyaret

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Karaman Şubesi, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş, Başkan Yardımcısı Ali Özkor, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Kaya, Emircan Sevinç ve Genel Sekreter H.Fatih Fındık’a ziyarette bulundular.

YEREL
Giriş Tarihi : 01-02-2023 08:14
MÜSİAD'tan Borsa'ya ziyaret

Ziyarete, MÜSİAD Karaman Şube Başkanı Musa Akgül, Müsiad Ticaret Ofisi Başkanı Osman Erdoğan, Başkan Yardımcıları Ahmet Yıldızbaş, İbrahim Politoğlu ve Şube Müdürü Hüseyin Çölmek katıldı.


Ziyaret kapsamında Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş ve Musa Akgül; İlimizin ekonomik durumu, yapılan programlar, çalışmalar ve güncel konulardan bahsederek bir süre sohbet ettiler.


Başkan Çavaş: Kurum olarak gerekli ortak çalışmalar yapılabileceğini ve Karaman Ticaret Borsası olarak MÜSİAD’A her zaman destek vereceklerini söyledi.
Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş; ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, MÜSİAD Karaman Şube Başkanı Musa Akgül ve MÜSİAD Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

AdminAdmin

YORUMLAR