GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-05-2022 06:31

Magandalar otobüs duraklarına zarar veriyor

Karaman Belediyesi tarafından toplu taşıma araçlarından faydalananlar için yapılan modern otobüs duraklarına son zamanlarda kimliği belirsiz kişiler tarafından zarar veriliyor. Kendini bilmez kişi ya da kişiler otobüs duraklarının camlarını kırıyor, duraklara çeşitli zararlar veriyor

Magandalar otobüs duraklarına zarar veriyor

Karaman Belediye Başkan Savaş Kalaycı, Belediyenin şehri daha güzel ve yaşanabilir hale getirmek için önemli çalışmalar yaptığını, bu çalışmaların da çeşitli kesimler tarafından takdir edildiğini hatırlatarak bu hizmetlerin kendini bilmezler tarafından akamete uğratılmak istendiğini söyledi.

Karaman halkının vergileriyle yapılan tüm bu hizmetlere niçin zarar veriliyor. Karamanlılara daha konforlu ve rahat bir toplu ulaşım hizmete almaları amacıyla örnek çalışmalar gerçekleştirin Karaman Belediyesi. Kapalı otobüs duraklarımız birçok belediyeye örnekolurken, Karamanlılar da bu hizmetitakdir etti. Karaman'ın dört bir yanına yerleştirilen otobüs durakları kendini bilmez bazıları tarafından kırılması, duraklara zarar verilmesi, yazılarla kötü bir görüntü verilmesi Karamanlıları olduğu kadar bizleri de üzmektedir.

Tüyü Bitmedik yetimin hakkı var

Kamu malına bu densizlikle zarar veren insanlık yoksunu kişiler. Karaman halkı kış ve soğuk günlerde üşümemeleri için yapılan güzel bir hizmetdir. Ama bazı kendini bilmez kişi ya da kişiler böyle hizmetlere zarar vererek, toplumun vergisi ile yapılan hizmetlere karalama yapmaktadır.

İnsanların vergisi ile yapılan hizmetlere toplumsal olarak sahip çıkmalı ve korumamız gerekmektedir. Bu yapılan hizmetlerin her bir noktası vergilerle, emekle yapılmaktadır.

Karamanlılar, hizmetlerin en güzeline layık. Otobüs duraklarına zarar veren magandaları gören Kim olursa olsun Alo 153 Zabıta`yı arayıp bilgi verebilirler.

AdminAdmin