Karaman Larende - Karaman Haber Karamandan haberler, imaret haber, güncel, karaman ajans
HV
01 ŞUBAT Çarşamba 22:19
Advert

Karamanlılardan "eşcinsel" Murat Övüç'e tepki: Mevlana ve yatırlar şehrine gelme!

Karaman'da bir organizasyon şirketinin eşcinsel Murat Övüç'ü davet etmesine tepki gösteren sosyal medya kullanıcıları, programın iptal edilmesi çağrısında bulundu.

YEREL
Giriş Tarihi : 05-01-2023 11:21
Karamanlılardan

Karaman'da bir organizasyon şirketinin Karaman'ın tanınmış bir otelde organize ettiği,  Murat Övüç'ü davet etmesi büyük tepki çekti.

Sosyal medya platformunda tepkilerini ortaya koyan kullanıcılar, programın iptal edilmesi çağrısında bulundu.

Kullanıcılar, Övüç'ün, eşcinsel olduğunu her platformda dile getirdiğine işaret ederek, böyle bir "ahlaksızlığa geçit verilmemesi" gerektiğine dikkat çekti.

Otelin WhatsApp durumundan paylaştığı davet gönderisinde, ifadesini alıntılayan kullanıcılar, halkın bu programa sessiz kalmayacağına dikkat çekti.

Karamanlılar böyle gayriahlaki kişilerin Karaman'da yeri olmadığını, böyle organizasyonların toplumun ve genç kesimin yoğun olduğu şehirde kabul edilemez olduğunu dile getirdiler. Karaman Hz. Mevlan'nın Annesinin kabri , Yunus emre'nin kabri  ve saymakla bitmeyen Allah Dostlarının kabirleri bulunan bir şehir olduğunu, bu şekilde eşcinsel olarak halkımızın Dini ve milli duyguları ile alay etmiş bir kişinin Karaman'a gelecek olmasından rahatsız olduklarını ifade ettiler.

Bazı kullanıcılar da programı organize eden kişilere , "program bir an önce iptal edilmedi, edilmediği taktirde, progragramın yapılacağı gün, Karaman halkı olarak orada toplanarak tepkimizi göstereceğiz" dediler.

14 Ocak 2022 tarihinde gerçekleşecek organizasyon'un iptal edilip edilmeyeceği tartışma konusu olurken Organizasyon şirketi yetkililerinden bir açıklama beklenmekte...

 

AdminAdmin

YORUMLAR
tarcin limon 4 hafta önce
Karamanin basta Ensar Vakfi olmak üzere yeterince sapiklari oldugundan baska escinsellerin Karamana gelmesini istemiyorlar sanirim.
orhan yıldırım 4 hafta önce
Muhahhaha ne kadar komik neden murat övünç gelmesin demişler anlamadım söz konusu eşcinsel ise ,Bülent hanıma neden bu adamların sesi çıkmaz
burhanettin 4 hafta önce
allah razı olsun