EĞİTİM
Giriş Tarihi : 30-04-2022 08:00

Karamanlı Sanayici İş Adamından Örnek Bir Etkinlik.

Öğlene kadar hafızlık yapılıp öğlenden sonra da imam hatip ortaokulu derslerinin görüldüğü Karaman Proje Hafız İmam Hatip Ortaokulu örnek bir iftar etkinliğine ev sahipliği yaptı.

Karamanlı Sanayici İş Adamından Örnek Bir Etkinlik.

Aynı zamanda Karaman Proje Hafız İmam Hatip Ortaokulu öğrenci velisi olan Karaman sanayici iş adamlarından Osman Slay Karaman Sevgi Evleri öğrencileri ve Hafız İHO öğrencilerini iftarda buluşturdu. İftar öncesi okul bahçesinde faytona binerek eğlenen öğrenciler okul bahçesi ve halı sahada çeşitli oyunlar oynayarak gecenin tadını çıkardılar.

Kalabalık bir katılımcının da bulunduğu gecede katılımcılar ve tüm öğrenciler örnek bir iftar programı olduğunu vurgulayıp emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Programı sonunda okulun tavuk çiftliğinde doğal olarak yetiştirilen yumurtalardan Müdür yardımcısı Melih UZ tarafında Sevgi Evleri  öğrencilerine hediye edildi.

Okul Müdürü Ümüt İbrahim ÖZTÜRK,bu okulun bir devlet projesi olduğunu ,4.Sınıfta okuyan erkek öğrenciler arasından sınavla öğrenci aldıklarını ve sınav başvurularının devam ettiğini dile getirip öğrencileri davet etti.

AdminAdmin