Larende Karaman haber, Karaman'daki sıcak gelişmeler, yazarlar, şehir servisleri, Karaman son dakika haberleri, Larende.com güncel
HV
25 MART Cumartesi 00:51
Advert

Karaman'a bu kez hem soğuk hem yağmur geliyor

Karaman, hasret kaldığı yağışlara nihayet kavuştu. Önce sağanak yağmur ardından da karla kaplanan bir çok bölge oldu. Meteorolojinin son tahminlerine göre; ara veren yağışlar yeniden başlayacak ve tüm şehirde 4 gün sürecek. Ayrıca hava da soğuyacak.

YEREL
Giriş Tarihi : 15-03-2023 08:32
Karaman'a bu kez hem soğuk hem yağmur geliyor

Bu kış beklediği kışı alamaması nedeniyle olağanüstü kurak şehirler arasında yer alan Karaman'da dün etkili olan yağışlar özellikle çiftçinin yüzünü güldürdü.

Yağmur yağışı yerini kara bıraktı, bazı ilçeler beyaz örtüyle kaplandı, yerleşim merkezleri beyaza büründü. Bazı bölgelerde kar kalınlığı 34 santime kadar yükseldi.

KARAMAN HAVA DURUMU

Peki, Karaman’da yağışlar sürecek mi, hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji, 5 günlük hava durumu tahminlerini güncelledi, veriler yüzleri yeniden güldürdü.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tahminlerine göre; Karaman’da bugün (15 Mart 2023) yağış beklenmiyor. Hava sıcaklığı 15 dereceyi görecek.

16 Mart Perşembe günü ise yağmur yağışı yeniden başlıyor. Şehir genelindeki yağışların, 4 gün boyunca; yani Pazartesi gününe kadar devam etmesi bekleniyor.

Ayrıca hava sıcaklığında da hissedilir derecede düşüş yaşanacağı tahminlerde yer alıyor.

İşte Karaman için 5 günlük hava durumu tahmini

AdminAdmin

YORUMLAR