Karaman, Karaman Haber, Son Dakika Karaman Haberleri,
HV
01 EKİM Pazar 16:16
Study Plan

Karaman için son tahminler! Yağışlar sürecek mi? İşte 31 Mayıs - 4 Haziran hava durumu

Karaman için Meteorolojinin son tahminlerine göre 31 Mayıs Çarşamba (bugün) hava parçalı ve çok bulutlu, öğle saatleri itibariyle aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağmur bekleniyor. Peki yağışlar devam edecek mi? İşte 31 Mayıs-4 Haziran hava durumu

YEREL
Giriş Tarihi : 31-05-2023 08:05
Karaman için son tahminler! Yağışlar sürecek mi? İşte 31 Mayıs - 4 Haziran hava durumu

Karaman'da Meteorolojinin son tahminlerine göre 31 Mayıs 2023 Çarşamba (bugün) parçalı ve çok bulutlu, öğlen 12.00-akşam 18.00 saatleri arasının aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Karaman'da sağanak yağışların hafta boyunca etkili olması bekleniyor.

Çevre, Şehircilik Ve İklim Değişikliği Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Konya, Karaman, Aksaray ve Niğde illerini kapsayan 8. Bölge Müdürlüğü Bölge Tahmin ve Uyarı Merkezi verilerine göre, bugün bölge genelinde hava parçalı ve çok bulutlu, Karaman dışındaki yerlerin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmezken, 1 ila 3 derece azalması, rüzgarın ise güneyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, yağış anında yer yer kuvvetli esmesi bekleniyor.

KONYA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU:

AdminAdmin

YORUMLAR