SPOR
Giriş Tarihi : 09-05-2022 09:27   Güncelleme : 09-05-2022 09:37

Karaman FK için Meydanlarda Sevgi Seli

TFF 3. Lig’de kalmayı başaran Karaman Futbol Kulübü yönetimi tarafından 15 Temmuz Aktekke Meydanında sezon finali kutlaması düzenlendi. Düzenlenen kutlama programı, 7’den 70’e birçok Karaman sevdalısı vatandaşı bir araya getirdi.

Karaman FK için Meydanlarda Sevgi Seli

15 Temmuz Aktekke Meydanında Mehteran gösterileriyle başlayan sezon finali kutlamaları katılımcıların keyifle takip ettiği canlı müzik dinletisi devam etti. Kutlama programı futbolcuların, teknik ekibin ve yöneticilerin sahneye davet edilerek taraftarlara tanıtılması ile devam etti. 

Sahneye davet edilerek Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Han ve Onursal Başkan Mehmet Ali Han’ı tebrik ederek çiçek takdim eden Vali Işık kutlamada programında yaptığı konuşmada; “Çok değerli hemşerilerim, biliyorsunuz yakında Türk Dil Bayramını kutlayacağız şu anda bir başka bayramı daha yaşıyoruz. Buradaki görev sürem iki yıl olmak üzere geldiğimde bal liginden 3’üncü lige çıkma sevincini eski yönetim ile birlikte yaşadık. Fakat son zamanlarda takımımızın yaşamış olduğu bazı ekonomik sıkıntılar nedeniyle maalesef ligden düşmeyle karşı karşıya kaldık. Bu bir bayrak yarışı eski yönetim gerçekten de çok çabaladı yeni yönetim bayrağı devralarak ve aynı kararlılıkla ve aynı inançla sürdürerek bize bugünü yaşattı ben kendilerine huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Bu arada her zaman yanımızda olan değerli sanayicilerimize, Karaman halkımıza ve herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum biliyorsunuz biz Karaman sevdalısıyız… inşallah gelecek yıl 2 inci ligdeyiz ben takımımızı kutluyorum” dedi.

08 Mayıs 2022 Pazar günü gerçekleştirilen sezon finali kutlamaları Havva Öğüt konseri ile devam ederken katılımcılara Karaman Futbol Kulübü tarafından özel tasarım olarak yaptırılan tişört dağıtımı ile sona erdi.

“HEP BERABER GÜZEL GÜNLER YAŞAYACAĞIZ”

Vali Işık’ın ardından söz alan Karaman Futbol Kulübü Onursal Başkanı Mehmet Ali Han konuşmasına, Karaman halkına desteklerinden dolayı teşekkür ederek başladı. Kulüp olarak Karamanlıların kalplerini kazanmak istediklerini söyleyen Han, “Biz kendimiz değiliz, bu işi Karamanlılar olarak hep beraber başardık. Ben geldiğimiz ilk gün dedim biz kimseden para istemeyeceğiz biz Karamanlıların kalplerini istiyoruz. Elhamdülillah bu toplumu gördükten sonra bizi hiç kimse yıkamaz. İnşallah biz en azından PTT 1. Lig’e çıkacağız bu sözü de Karamanlılara veriyorum. İnşallah hep beraber güzel günler yaşayacağız, hepimiz tarih olarak şahitlik edeceğiz” ifadelerini kullandı.  

Gerçekleştirilen sezon finali kutlamaları Havva Öğüt konseri ile devam ederken katılımcılara Karaman Futbol Kulübü tarafından özel tasarım olarak yaptırılan tişört dağıtımı ile sona erdi.

Kutlama programına, Karaman Valisi Mehmet Alpaslan Işık, eşi hanımefendi Munise Işık, Karaman İl Jandarma Komutanı Mustafa Çetinkaya, siyasi parti ilk başkanları, kurum müdürleri, Karaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Önder Demirkollu, oda başkanları ve vatandaşlar katıldı.

AdminAdmin