SPOR
Giriş Tarihi : 13-06-2022 19:13   Güncelleme : 13-06-2022 21:31

Karaman FK de Yeni teknik hoca ile imzalar atıldı

Karaman Futbol Kulübü, yeni hocası Zafer Hizarcı ile 1 yıllık sözleşmeyi imzaladılar.

Karaman FK de Yeni teknik hoca ile imzalar atıldı

Grand Otelde düzenlenen imza törenine Karaman FK Onursal Başkanı Mehmet Ali Han, yönetim kurulu üyeleri ile Teknik Direktör Zafer Hızarcı katıldı.
Onursal Başkan Mehmet Ali Han, yeni bir sayfa açıyoruz diyerek başladığı konuşmasında:
“Kaliteli olmak zorundayız. Az hata yaparak hedeflerimize ulaşmak istiyoruz. Ya başaracağız, ya da başaracağız. Başarı zincirin halkaları gibidir, halkanın birisi kopuk olursa hedefe varılmaz. Onun için hep birlikte başaracağız, başarı birlikte gelir.”

Karaman FK Onursal Başkan Mehmet Ali Han,"BİZE TESİS ŞART" diyerek;

"Karaman'da yeni teknik hocamız ile imzamızı attık ve yeni güçlü bir kadromuzu oluşturmaya başladık. Bu Kadromuzu yerleştireceğimiz bir tesisimiz yok, şuanki tesis hem yetersiz kalmakda, hemde Karaman Belediyesi ile bazı sorunlar yaşanmaktadır. Biz Karaman FK iyi derecelere getirebilmemiz için önce tesis bize şart. Gerekli yerlere müracaat ettik, arsa tahsisi için ama bu müracatımızı saptırak, farklı yönlere çekmeye çalışanlar var. Yeni Spor Kanununda bile diyorki, kulübün mal varlığı kulübe aittir, borcu ise yöneticilere aittir diyor. Biz Kimseden beş kuruş beklemeden Karaman FK kulübümüzün bütün borçlarını temizledik hiç kimseden gidipte beş kuruş istemedik. Yine Spor komleksini yaparken kimseden bir beklentimiz yoktur. Farklı yönlere çeken veya çekmeye çalışan kişilerede tek sözümüz vardır. Bu kompleksi kendi şahsımıza değil Karaman'a yapacağız. Bizler bugün burdayız ama yarın başkaları olacak. Karaman FK için yapılan tüm yatırımlarda Karaman'a yapılmaktadır."dedi

Karamanlı Siyasiler ve Bürokrasisi, Karaman Futbol Kulübüne bu konuda lafta değil gerçekten yürekden destek vermeleri gerekmektedir.


En büyük değerin Karaman FK olduğunu söyleyen Trabzonlu Teknik Adam Zafer Hızarcı:
“Bu şehrin ortak ihtiyacını birlikte başaracağız. Yanlışa direnip, doğruyu ortaya çıkartacağız. Direnme bütünlüğünü yakalamak en büyük hedefimizdir. Yeni, sağlıklı bir yapılanmayı gerçekleştireceğiz.”
Konuşmalardan sonra Zafer Hızarcı kendisini 1 yıllığına Karaman FK Teknik Direktörü yapan resmi imzayı attı.
Hızarcı’nın ekibinde Engin Özdemir yardımcı antrenör, M. Efe Okay ile kaleci antrenörü olarak da Can Velioğlu görev yapacak.

İmza Töreninin ardından Karaman Futbol Kulübü Onursal Başkanı Mehmet Ali Han, yönetim kurulu üyeleri ve yeni Teknik Direktör Zafer Hızarcı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek’i ziyaret etti.

 

AdminAdmin