EĞİTİM
Giriş Tarihi : 23-04-2022 00:17

İl Müdürü Bağcı, “Büyüyünce iyi bir öğretmen olmak için çok çalışacağım”

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yapılan temsili makam değişiminde İl Millî Eğitim Müdürlüğü makamına Gevher Hatun Anaokulu öğrencisi Hasan Selim Bağcı oturdu.

İl Müdürü Bağcı, “Büyüyünce iyi bir öğretmen olmak için çok çalışacağım”

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Mehmet Çalışkan, İl Millî Eğitim Müdürlüğü makamını temsili olarak Gevher Hatun Anaokulu öğrencisi 6 yaşındaki Hasan Selim Bağcı’ya devretti.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü makamına gelen Gevher Hatun Anaokulunun öğrencileri bayramlarını coşkuyla kutlarken İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan minik öğrencileri kapıda karşıladı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile temsili olarak İl Millî Eğitim Müdürü olan 6 yaşındaki Hasan Selim Bağcı, öğretmenlerini ve öğretmenlik mesleğini çok sevdiğini belirterek gelecekte iyi bir öğretmen olmak için derslerine çok çalışacağını ifade etti.

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, temsili olarak İl Millî Eğitim Müdürlüğü koltuğuna oturan Gevher Hatun Anaokulu öğrencisi Hasan Selim Bağcı'nın nezdinde tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

Etkinlik kapsamında İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları Abdurrahman Kurt ve İsmail Kılınç’ı da ziyaret eden minik öğrenciler şiirler okuyarak il milli eğitim müdürlüğü çalışanlarının hediyeleriyle bayramın tadını doyasıya çıkarttılar.

Ziyaretler, günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.

AdminAdmin