İLAN
Giriş Tarihi : 02-06-2022 08:31

Hyundai Su Arıtma Sistemlerinden, Arıtmasız Ev Kalmasın Kampanyası

Karaman Hyundai Su Arıtma Sistemleri, Yaza KAMPANYA ile giriş yaparak, Hyundai Su Arıtma'da %30 Kampanya düzenledi.

Hyundai Su Arıtma Sistemlerinden,  Arıtmasız Ev Kalmasın Kampanyası

Karaman’da birçok kurumsal ve bireysel müşterinin sağlıklı içme suyu ihtiyacını karşılayan Hyundai Su Artırma Sistemleri, kaliteyi müşterilerine çok uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor.

SU ARITMA CİHAZI OLMAYAN EV KALMASIN

Firma yetkilisi Tunahan ERYİĞİT,müşterilerimiz için her zaman kampanyalar düzenlediklerini belirterek “su arıtma cihazı olmayan ev kalmasın” çağrısında bulundu.

Karaman'ın kireçli ve sertlik derecesi yüksek olan içme suyuna en ideal çözümü sunduklarını belirten ERYİĞİT “Su artıma sistemleri bizim uzmanlık alanımız. Bu sektörde uzun yıllar hizmet verdik. Memleketimizi de su artırma sistemleri noktasında kaliteyle buluşturmak istedik. Karaman'da içme suyundaki kireç oranının yüksek olması nedeniyle arıtma sistemleri büyük önem arz ediyor. Biz de bu alanda kaliteli ürünlerin her eve ulaşması için çalışıyoruz.” dedi.

Hyundai Su Arıtma Sistemleri Bölge bayiisi Tunahan Eryiğit; "Birçok eve ve işyerine hizmet veriyoruz. Damacanaya gelen büyük zamlardan sonra müşterilerimiz damacana yerine su arıtma cihazlarına geçiş yapıyor. Bu müşterilerimize büyük indirimler sağlıyoruz. Peşin Ödemelerde %30'lik bir indirim sağlayarak sağlıklı su içilmesi konusunda tüm müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ayrıca Kredi kartına 9 taksit imkanı sağlıyoruz.” Dedi.

KAMPANYADAN YARARLANMAK İÇİN İLETİŞİM NUMARALARI

Hyundai Su Arıtma Sistemleri Bölge Bayii

Kirişçi Mah. Zeytindalı Bulvarı No:40/C KARAMAN

https://www.suaritmakaraman.com/

0338 214 55 70 - 0 539 861 53 04

 

AdminAdmin