Karaman Larende - Karaman Haber Karamandan haberler, imaret haber, güncel, karaman ajans
HV
01 ŞUBAT Çarşamba 22:17
Advert

Her zamanki gibi Hak Değil, Batıl Kazandı...

2019 yılında Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine Başhekim olarak atanan Ahmet Yılmaz'ın 3 yıllık görev süresinin dolması üzerine yerine vekaleten Karaman İl Sağlık Müdürlüğünde görevli Uzman Dr. Mehmet Serkan Yurdakul’un getirildiği bilgisi alınmıştı.

YEREL
Giriş Tarihi : 29-12-2022 12:07
Her zamanki gibi Hak Değil, Batıl Kazandı...

Başhekim Ahmet Yılmaz’ın sona eren sözleşmesi, Sağlık Bakanlığına yapılan müdahale ile uzatılmadı ve Yılmaz görevi bıraktı. Pandemi Döneminde Covid hastalıklarını en iyi şekilde yöneten Başhekim Ahmet Yılmaz ve Ekibi, kimin ve ya kimlerin baskısı yüzünden görevini bıraktı tartışma konusu oldu.

Karaman'ın öz evladı olan eski başhekim Ahmet Yılmaz,Karaman Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimliğine geldiği günden beri başarı üzerine başarılara imza atarken, bir çırpıda bu yapılan başarılar neden görmemezlikten gelinerek Yılmaz ve Ekibine mobing uygulanmaya çalışılıyor ve böyle başarılı insanlar hatalıymış gibi gösteriliyor.
Karaman'da pandemi ve sağlık çalışmaları konularını en iyi şekilde yöneten bu ekip, Karaman'ın öz evladı olduğu için mi bu çaba bu gayret.
Ancak, bu başarıları görmemezlikten gelip birileri neyin hesabında. Karaman’a değil, kendilerine hizmet edecek isimleri göreve getirdikleri anda belki kendileri kazanır ama kaybeden bu şehir olur. 

Karaman İthalleri sever
Karaman'daki üst düzey yöneticilerimiz nedense ithal aday, ithal müdür gibi yöneticileri niçin seviyor?
Karaman'a ithal olarak gelen müdürler kişiler daha kolay mı yönetilebiliyor?

Karaman Halkı bu konulara açıklık bekliyor.
 

AdminAdmin

YORUMLAR