Larende Karaman haber, Karaman'daki sıcak gelişmeler, yazarlar, şehir servisleri, Karaman son dakika haberleri, Larende.com güncel
HV
25 MART Cumartesi 00:17
Advert

“Haydi Çocuklar Camiye” Yarışmasının Ödülleri Dağıtıldı

Server Yaşam Vakfı tarafından gerçekleştirilen ve Karaman Atak Gençlik ve Spor Kulübü tarafından desteklenen “Haydi Çocuklar Camiye” yarışmasında puan barajını geçen katılımcı çocuklara ödülleri takdim edildi.

YEREL
Giriş Tarihi : 08-03-2023 08:20
“Haydi Çocuklar Camiye” Yarışmasının Ödülleri Dağıtıldı

Server Yaşam Vakfı tarafından gerçekleştirilen ve Karaman Atak Gençlik ve Spor Kulübünce desteklenen “Haydi Çocuklar Camiye” yarışmasının ödül dağıtım programı gerçekleştirildi. 25 Ocak ile 03 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen yarışmada puan barajını geçen 53 çocuğa ödülleri düzenlenen törende verildi.

Karaman Atak Gençlik ve Spor Kulübünden konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şöyle denildi:

“Bu sene 25 Ocak 2023 ile 03 Şubat 2023 tarihleri arasında düzenlediğimiz yarışmanın ödül dağıtımı, ülkece derinden hüzünlendiğimiz deprem nedeniyle, bir süre ertelenerek 05 Mart 2023 Pazar günü, Kethane Camiinde kılınan öğle namazı sonrasında kulübümüzde yapılmıştır. 53 adet katılımcı çocuk ödül almaya hak kazanmış olup, bu sene için ödüllerimiz akıllı saat olarak belirmiştir.

Temennimiz tüm evlatlarımızın, İslam’ın beş temel şartından biri olan namaz ibadetini benimsemeleridir. Yarışma sürecinde desteklerini esirgemeyen başta sayın velilere ve katkı veren herkese, katılımcı tüm çocuklarımıza teşekkür ederiz.

Hüzünlü olduğumuz bugünlerde, depremde vefat eden tüm kardeşlerimize, tekrar Allah Teala’dan rahmet, geride kalan depremzede kardeşlerimize sabır, metanet ve kolaylık diler, milletimiz ve devletimizin en kısa zamanda bu zor günleri geride bırakmasını Allah’tan niyaz ederiz.”

AdminAdmin

YORUMLAR
Kalbin Velisi 2 hafta önce
Hayra vesile olan hayr yapan gibidir hadisinde de belirtildiği üzere hepinizden Rabbim razı olsun.. Devamı olması temennisiyle ......