Karaman Larende - Karaman Haber Karamandan haberler, imaret haber, güncel, karaman ajans
HV
01 ŞUBAT Çarşamba 21:42
Advert

GSB KARAMAN YURTLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı kız ve erkek yurtlarında barınan öğrenciler arasında düzenlenen voleybol turnuvası sona erdi.

VOLEYBOL
Giriş Tarihi : 26-12-2022 13:34
GSB KARAMAN YURTLAR ARASI VOLEYBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü’nün her yıl düzenlediği sportif müsabakalar kapsamında Karaman’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen GSB Karaman Yurtlar arası voleybol turnuvaları, 25 Aralık Pazar günü oynanan final maçlarının ardından sona erdi. 


Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu’nda 1 hafta boyunca devam eden müsabakalar da 10’u kız takımı olmak üzere toplam 17 takım, bölge şampiyonalarında Karaman’ı temsil edebilmek için mücadele etti. Kıyasıya rekabetin yaşandığı turnuvada kızlarda Nefise Sultan Kız Yurdu, erkeklerde ise Piri Reis Erkek Yurdu öğrencilerinin oluşturduğu takımlar kategorilerinde şampiyon olarak, düzenlenecek bölge şampiyonalarında Karaman’ı temsil etmeye hak kazandı. 
Turnuvaya katılan tüm öğrencileri centilmence mücadelelerinden dolayı tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, düzenlenecek bölge şampiyonalarında Karaman’ı temsil edecek takımlara başarılar diledi.


Turnuva sonunda dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları ise Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, Yurt Hizmetleri Müdürü Yakup Koçak ve yurt müdürleri tarafından verildi.

AdminAdmin

YORUMLAR