ERMENEK
Giriş Tarihi : 24-03-2022 10:23

ERMENEK BELEDİYESİ PERSONELİNE YANGIN EĞİTİMİ VERİLDİ

Mersin Büyükşehir Belediye İtfaiye Daire Başkanlığı Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından İErmenek ilçesinde olası;  Doğal Afet, Yangınlar, Trafik Kazalarında Can ve Mal Kayıplarını en aza indirmek için itfaiye personeli ve diğer personellere yönelik eğitimler veriliyor.

ERMENEK BELEDİYESİ PERSONELİNE YANGIN EĞİTİMİ VERİLDİ

Ermenek Belediyesi olarak Belediye sınırlarımız dışında daha geniş coğrafyaya hizmet verdiklerini, özellikle yangın ve araçtan kurtarma çalışmalarında yakın belediyelerimize de destek verildiğini bu nedenle yaşanacak yangın durumlarında uygulanması gereken önemli kuralların öğrenilmesinin büyük önem taşıdığını belirten Ermenek Belediye Başkanı Atila ZORLU, İtfaiye birimimizi modernizasyonu ile arkadaşlarımızın antrenman ve tatbikatlarını da düzenli olarak takip etmekteyiz. “Yangın her an hepimizin yaşayabileceği büyük tehlikelerden biri olması nedeni ile bu konuda bilinçli olmanın önemli olduğunu düşüyorum”. dedi.

Ermenek Belediye Başkanı Atila ZORLU ; "Belediyemiz çalışanlarını hem teorik hem de pratik eğitimlerle bilgilendiren ve yangın tehlikesine ile kurtarma çalışmalarına eğitim ve tecrübeleriyle destek veren Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederiz”  ifadelerine yer verdi.

AdminAdmin