EĞİTİM
Giriş Tarihi : 21-04-2022 15:50

BİFA Vakfından, Öğrencilere Ramazan Yardımı

BİFA Babaoğlu Eğitim, Kültür, Sağlık ve Sosyal Hizmet Vakfı öğrencilere yaptığı yardımlarıyla eğitime destek vermeye devam ediyor.

BİFA Vakfından, Öğrencilere Ramazan Yardımı

Karaman’daki eğitime verdiği destekle adından söz ettiren BİFA Babaoğlu Eğitim, Kültür, Sağlık ve Sosyal Hizmet Vakfı, ilimizde öğrenim gören öğrencilere Ramazan yardımında bulundu. 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan,  eğitime sağlamış olduğu katkılardan dolayı BİFA Eğitim Vakfına teşekkür etti. Geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi bu eğitim öğretim yılında da BİFA Vakfının eğitime desteğinin devam ettiğinin altını çizen Mehmet Çalışkan, vakfın her zaman öğrencilerin yanında olduğunu söyledi.

Mehmet Çalışkan, “Eğitimin hamuru öğrencilerimizdir ve en hayırlı yatırım ise insana yapılan yatırımdır. BİFA Vakfı her dönem öğrencilerimize sağladığı yardımlarla eğitimdeki en büyük destekçilerimizden biri olmuştur. Ramazan ayı münasebetiyle BİFA Vakfı tarafından Karaman’da öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere bin 160 adet alışveriş çeki okul idarecilerimize teslim edildi. Bu vesileyle eğitime destek veren tüm hayırsever kişi, kurum ve kuruluşlara bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

 

AdminAdmin