Başyayla Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü, koruma ve bakım altında bulunan engellilerin sosyal gelişimini ve rehabilitasyonunu desteklemek amacıyla, Ermenek Turkuaz Mesire Alanı'nda tekne turu ve piknik etkinliği düzenledi. İlk kez tekne turu yapan engellilerin yüzlerindeki mutluluk, etkinliğin ne kadar başarılı olduğunu gözler önüne serdi.

Etkinlik kapsamında, engelliler hem doğanın tadını çıkardı hem de sosyal etkileşimlerini artırma fırsatı buldu. Ermenek Belediyesi'nin yanı sıra Hatice ve Hakkı Polat Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü ve Ermenek Ali Rıza Alıçlı Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü'nün katkılarıyla gerçekleşen bu anlamlı etkinlik, katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı.

Başyayla Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü yetkilileri, "Engellilerimizin sosyal gelişimini desteklemek ve onlara farklı deneyimler yaşatmak adına bu tür etkinliklere büyük önem veriyoruz. Bu etkinlik sayesinde engellilerimizin mutluluğuna tanık olmak bizleri de çok mutlu etti," açıklamasında bulundu.

Etkinliğe katkılarından dolayı Ermenek Belediyesi, Hatice ve Hakkı Polat Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü ve Ermenek Ali Rıza Alıçlı Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü'ne teşekkür edildi.