Karaman Larende - Karaman Haber Karamandan haberler, karaman gündem
HV
28 KASIM Pazartesi 07:15
Advert

ADLİYE BİNALARINA KOLAY ULAŞIM İÇİN RİNG SEFERLERİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü, vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine harekete geçerek Sıhhiye, Söğütözü, Balgat ve Dışkapı Adliyeleri arasında hizmet verecek yeni hat tahsis etti.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-11-2022 21:36
ADLİYE BİNALARINA KOLAY ULAŞIM İÇİN RİNG SEFERLERİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi,Vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine harekete geçen Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü, uzunluğu 27 kilometre olan 143 numaralı Sıhhiye, Söğütözü, Balgat ve Dışkapı Adliyeleri arasında ring servisi hizmete sunmaya hazırlanıyor.Uzunluğu 27 kilometre olan ring servisi 14 Kasım Pazartesi günü seferlere başlayacak.

143 numaralı hat numarasıyla Sıhhiye, Söğütözü, Balgat ve Dışkapı Adliyeleri güzergâhları arasında hizmet verecek olan ring servisinin seferleri 14 Kasım Pazartesi gününden itibaren başlayacak.

ADLİYE BİNALARINA KOLAY ULAŞIM

Sıhhiye’deki Adliye önünden hareket ederek; sırasıyla Söğütözü, Balgat ve Dışkapı Adliyelerine gerçekleşecek ringler 08.00-17.00 saatleri arasında 10 adet servisle hizmet verecek.

Uzunluğu 27 kilometre olan ring seferleriyle, avukatların ve vatandaşların Adliye’ye ulaşımları da rahatlatılmış olacak.

 

AdminAdmin

YORUMLAR