4. DÖNEM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI İL TARIM MÜDÜRLÜĞÜNDE YAPILDI

TARIM Düzenleme Tarihi : 07 Ocak 2021 12:37 Haber Girişi : 07 Ocak 2021 12:41

İl Müdürlüğü ve İlçe Müdürlüklerinin çalışmalarını değerlendirmek, bilgi alışverişi ve koordinasyon sağlanması amacıyla düzenlenen 4.Dönem toplantısı, 04.01.2021 Pazartesi günü İl Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda yapıldı. İl Tarım ve Orman Müdürümüz Yusuf ŞAHİNBAŞ başkanlığında gerçekleşen toplantıya İl Müdür Yardımcıları Baran Yavuz YÜREKLİ, Abdullah KAYA, Şube Müdürleri ve İlçe Müdürleri katıldılar.

 

 

 

İl Müdürü Yusuf ŞAHİNBAŞ'ın 2020 yılının tarımsal açıdan genel bir değerlendirmesini yaptığı açılış konuşmasının ardından şube müdürleri ve ilçe müdürleri, 2020 yılı dördüncü üç aylık döneminde yapılan ve yapılması programlanan çalışmalar hakkında bilgiler verdiler. Toplantının devamında il ve ilçe müdürlüklerince yürütülen gıda güvenliği uygulamaları, bitkisel üretim ve bitki sağlığı uygulamaları, tarımsal desteklemeler, mera ıslah ve amenajman projeleri, arazi toplulaştırma çalışmaları, hayvancılık desteklemeleri, hayvan hastalıkları ile mücadele programı ve ilçe müdürlüklerinin büyükbaş ve küçükbaş hayvan aşılama çalışmaları değerlendirilmiştir.

 

 

 

Toplantıda ilçe müdürlerimiz, sorunlarını ve ihtiyaçlarını belirterek çözümü konusunda taleplerini ilettiler. Şube müdürleri ise şube faaliyetleri ile ilçelerin yapması gereken çalışmalar hakkında bilgiler vererek ilçelerin belirttiği sorunların çözümü konusunda atılacak adımlar hakkında görüşlerini belirttiler. 2021 yılında yapılması planlanan çalışmalar hakkında görüş alışverişi yapılarak toplantıya son verildi.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.