Züleyha Kondu Desteklerinizi Bekliyor
Reklam

Züleyha Kondu Desteklerinizi Bekliyor

Yunuskent Mahallesinde Muhtar Adayları belli olmaya başladı.

31 Mayıs 2016 - 18:39 - Güncelleme: 26 Temmuz 2016 - 19:48

Yunuskent Mahallesi Muhtarı Hacı İbrahim Aköz geçirdiği kalp krizi ile 25 Aralık 2015 Cuma günü vefat etmişti. Bunun üzerine seçime giden Yunuskent Mahallesi yeni muhtar adaylarını çıkarmaya başladı. Züleyha Kondu’da adaylığını açıkladı.

Yunuskent’in ilk bayan muhtar adayı olduğunu belirten Kondu, “Her aradığınızda muhtarınıza ulaşmak, işleminizi beklemeden anında halletmek istiyorsanız aday için değil kendiniz için oy kullanın. Yunuskent Mahallesinin ilk bayan muhtar adayıyım” dedi.

Züleyha Kondu vaatlerini söyleyerek şöyle konuştu: “Mahallemize inşallah hep yenilikler getirmeyi düşünüyorum. Yepyeni bir mahalle ortaya çıkarmak istiyorum. Özellikle gençlerin eğlene bilecekleri spor alanları ve parklar yapmayı düşünüyorum elimizdeki fırsatlar doğrultusunda. Mahallemizin sıkıntılarını biliyorum ve yardıma muhtaç ailelere de var olan gücümle destek olmaya çalışacağım. İnşallah Yunuskent Mahallesi seçmenlerinin bana destek olmalarını istiyor, bir bayan muhtar adayı olarak en çok bayanlardan rica ediyorum.” Muhtar seçilmesi halinde Yunuskent Mahallesi sakinleri için büyük bir özveri içinde çalışacağını belirten Kondu, 5 Haziran 2016 tarihinde yapılacak olan Yunuskent Mahallesi muhtarlık seçiminde Muhtar Adayıyım.

Desteklerinizi bekliyorum.” dedi.

Bu haber 3755 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..