Reklam
SON DEVRİN ANATOMİSİ
Reklam
Reklam
Ulvi EMRE

Ulvi EMRE

SON DEVRİN ANATOMİSİ

23 Temmuz 2020 - 17:38

Tarihimize şöyle bir göz atacak olursak; geçmişte sahip olduğumuz, maddi ve manevi değerlerimizin, ırki özelliklerimizin, bizi bizden daha iyi tanıyan yabancıların kurdukları planlar ve tuzaklarla bizden koparılıp, kendi kültürüne yabancı hale getirilen bir millet haline dönüştürüldük.
Çanakkale'yi geçemeyenler, kurdukları antenlerle ve internetle, içimize, evimize, yuvamıza, yatak odalarımıza öyle bir sızdılar ki,son kalemiz olan aile yapımızı tahrip edip bizi tarih sahnesinden silmeye çalışıyorlar.
Bugün hapishanelerinde 150.000 den fazla mahkumu bulunan, hergün onlarca tecavüze uğrayan, taciz edilen, öldürülen kadınları bulunan, cadde ve sokaklarında hırsızların, vurguncuların gece ve gündüz kol gezdiği, elli bine yakın asker, polis ve insanını teröre kurban vermiş, komşuluk ilişkileri bitmiş son iç kalesi olan "AİLE" nin temelleri çatırdamış, birbirine karşı sevgi ve saygılarını yitirmiş bir toplum haline getirildik.
Aile; öncelikle ANNE nin eseridir. Bunu bilen düşmanlarımız, ailenin temel direği olan kadınlarımızı hedef olarak seçmiş ve onları sahip oldukları yüksek ahlak seviyesinden indirip, kendilerine benzetmeye çalışmaktadırlar. Bugün mahkemelerimizde her gün artmakta olan binlerce boşanma sebeblerinin altında yatan en büyük sebep yukarıda saydığım sebeblerden kaynaklanmaktadır.
Bugün bir türlü halledemediğimiz, çözemediğimiz meselelerimizin altında yatan ana sebep MİLLİ BİR EĞİTİM sistemi kuramamak ve:
"KÖKTEN KOPUŞ, REDDİ MİRAS, YENİ ARAYIŞLAR VE HEZİMET"
En büyük hatayı ise şöyle yaptık:
"ARAP KÜLTÜRÜNÜ İSLAM
BATI KÜLTÜRÜNÜ İSE MEDENİYET SANDIK"

Bu yazı 3569 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar