Umut Aydın; ’’Mesleğimizin geleceği için’’ Adayım
Reklam

Umut Aydın; ''Mesleğimizin geleceği için'' Adayım

Karaman SMMM Odası Seçimlerinde Umut Aydın Adayım Dedi

14 Mayıs 2016 - 14:24 - Güncelleme: 14 Mayıs 2016 - 15:43

14-15 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasının 22. olağan genel kurulunda başkanlık için Umut Aydın’da adaylığını açıkladı. Oda toplantı Salonunda yapılan aday tanıtım toplantısına TÜRMOB Yönetim Kurulu üyesi İbrahim Ulusoy’da katılarak Aydın’a destek verdi.

Ulusoy, “Mesleğimizin geleceğine yön verecek seçimlerimizde üyelerimizin en iyi, en idealist kadrolar ile yönetilip hak ettiği yerlere gelmesi camiamızın da genel merkezimizinde istediğidir. Bu vesile ile Umut Aydın’a başarılar dilerim” dedi. Başkan adayı Umut Aydın’da, “"Bu gün burada mesleğimizin geleceği için bir kez daha toplanmış bulunuyoruz.  Yeni dönemde tecrübeli ve dinamik bir kadro ile her meslektaşımıza eşit, tutarlı, gerektiğinde eleştirilebilir, etkin, yenilikçi ve katılımcı bir anlayışla yaklaşacağız. Yepyeni bir heyecanla meslektaşlarımızın sorunlarına çözüm bulmak adına çalışacağız. Meslektaşlarımızın sıkıntılarını biliyoruz. Hazırladığımız projelerimiz ve meslektaşlarımızın talepleriyle mesleğimizin sorunlarını hep birlikte çözeceğimize inanıyoruz. Edindiğimiz tecrübe ve Ankara da ki ikili ilişkilerimiz ile yıllarca Karaman’ı içine kapanık olmaktan çıkarıp, yerelden genele sorun ve ihtiyaçlarımızı taşıyabilecek pozisyondayız. Ancak bu projeleri de gerçekleştirebilmek için öncelikle üyelerimizin desteğine ihtiyacımız vardır.  Seçimlere girecek diğer gruplara karşı her hangi bir ön yargımız bulunmamaktadır. Odamıza katkı verecek ve hizmet edecek her üyenin her zaman yanında olacağız.  Bu vesile ile bütün meslektaşlarımızın desteğini bekler ve bu kutlu yolda hayırlısı olan sonuca ulaşmamızı şahsım ve arkadaşlarım adına temenni ederim."  

Umut Aydın toplantı sonunda sadece yönetim kurulu üyelerini tanıtarak;

Umut Aydın, Metin Koçak, Ramazan Yalçın, Sadullah Açıkalın ve Abdullah Altıner den oluşmaktadır. Lİstemizin tamamı ise Cumartesi günü yapacağımız genel toplantımızda üyelerimizin her kesimini kapsayan ve kucaklayan, Odamızı en iti şekilde temsil eden listeyi üyelerimizin takdirine sunacağız."dedi  TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Ulusoy'un da katıldığı aday tanıtım toplantısında " mesleğimizin geleceğine yön verecek seçimlerimizde üyelerimizin en iyi, en idealist kadrolar ile yönetilip, hak ettiği yerlere gelmesi ve meslek camiamızın da TÜRMOB Genel Merkezimizin de isteğidir. Genel Kurulunuzun Üyeleriniz ve camiamız açısından hayırlı olamasını temenni ederim." dedi.

Bu haber 2406 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..