Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Ülkü Ocakları Uyuşturucuya Savaş Açtı
Reklam

Ülkü Ocakları Uyuşturucuya Savaş Açtı

Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nin yurt genelinde uyuşturucu ile mücadele çalışmaları kapsamında hazırladığı broşürler, Karaman’da da İl Başkanlığı tarafından vatandaşlara dağıtıldı.

30 Temmuz 2017 - 01:24 - Güncelleme: 30 Temmuz 2017 - 01:29
Reklam

Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından oluşturulan ekip Karaman merkezde birçok cadde ve sokakta dağıttıkları broşürlerle vatandaşları bu mücadeleye davet etti. Gençleri hızla yayılan bu tehlikeden çekip almanın her vatandaşın görevi olduğunu belirten İl Başkanı Yusuf Başkocagil ‘’Son derece kararlıyız’’ dedi. Başkocagil konuşmasında;

‘’Genel Başkanımız Olcay Kılavuz beyefendinin talimatlarıyla yeni cephede mücadelemiz, madde bağımlılığı ve uyuşturucu İle olacaktır. Toplumun çürümesine ve yıkılmasına neden olan uyuşturucu gençliğimizi esir alıp, geleceğimizi karartmak ve ipotek altına almak isteyen kapitalist sermayenin elinde yarınlarımız için tehdit oluşturmaktadır. Beyinleri uyuşturan, gençleri hedefsizleştiren, aile bağlarını ortadan kaldıran madde bağımlılığına karşı olan mücadelemiz durmadan devam edecektir. Geleceğimizin ve dinamik beyinlerin gözümüzün önünde yitip gitmesine müsaade etmeyeceğiz. Bu bağlamda Karaman Ülkü Ocakları İl Başkanlığı olarak uyuşturucu ile mücadelede el broşürü ilanları ile farkındalık projemizi bu gün itibari ile başlatmış bulunmaktayız. Proje kapsamında ilimizde 5 bin adet broşür arkadaşlarımız tarafından dağıtıldı.’’ sözlerine yer verdi.

Öte yandan Başkocagil, güvenlik güçlerinin uyuşturucuya karşı verdikleri mücadelede yanlarında olduklarını belirterek, her zaman destek vermeye hazır olduklarını dile getirdi.

 

Kaynak: Karaman Haberleri
Bu haber 1995 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YARALI EŞİNİ BIRAKIP EVE GİTTİ
YARALI EŞİNİ BIRAKIP EVE GİTTİ
İL ÖZEL İDARESİ ÇALIŞMALARI
İL ÖZEL İDARESİ ÇALIŞMALARI