Reklam
Reklam
Reklam
Twitter, Facebook, İnstagram Ve Ekşi Sözlük Çöktü Mü Neden...
Reklam

Twitter, Facebook, İnstagram Ve Ekşi Sözlük Çöktü Mü Neden Girilmiyor?

Twitter, facebook, ekşi sözlük ve instagram gibi sosyal medya platformlarına kullanıcılar giriş yaparken zorlanmaya başladı.

28 Şubat 2020 - 00:12 - Güncelleme: 28 Şubat 2020 - 00:32

Twitter, Facebook, İnstagram Ve Ekşi Sözlük Çöktü Mü Neden Girilmiyor?

Twitter, facebook, ekşi sözlük ve instagram gibi sosyal medya platformlarına kullanıcılar giriş yaparken zorlanmaya başladı. Bunun sebebinin ise İdlib’te yaşanan son olaylardan sonra bilgi dezenformasyonunun önüne geçmek olduğu ileri sürüldü.

WhatsApp’ta sorun yok

Henüz resmi bir kaynaktan açıklama gelmeden provokatif paylaşım yapan bazı kullanıcılardan sonra Twitter, Facebook, Instagram ve ekşi sözlük gibi platformlara erişimin kısıtlandırıldığı iddia edildi. Şu an için aynı problem WhatsApp ve Telegram gibi yazışma uygulamalarında görülmüyor. İlerleyen saatlerde konuyla ilgili BTK’dan açıklama gelebilir. Daha önce de benzer olaylarda bu tarz tedbirlerin alındığı biliniyor

Eksisozluk çöktü mü? Eksisözlük neden girilmiyor? Sosyal medyada Eksisozluk neden girmiyor. The service is unavailable hatası neden verir? Eksisözlük nasıl girerim? 28 Şubat eksisozluk erişim engeli mi var neden açmıyor.

Eksisozluk neden girmiyor!

Eksisozluk neden girmiyor. Eksisozluk erişim engeli mi var. 28 Şubat cuma günü eksisözlük girmeme sebebi ne? Eksisozluk erişim engeli yok. Eksisozluk yüksek hit gelmesi ve son dakika Suriye haberi olması nedeniyle “The service is unavailable” hatası veriyor. Ancak aramalar ve direk girmeler düştükçe eksisozluk girişi hızlanacak.

Eksisozluk çöktü mü?

eksisozluk.com yoğunluk nedeniyle yavaşladı. Sitede çökme ve erişim engeli yok. Eksisozluk girişleri birazdan insanlar uyudukça hızlanmaya başlayacak. Son dakika güncel haberleri veren eksisozluk erişimleri açılacaktır.

Ancak internet şu an için herkeste yavaşladığı öğrenildi.

Kaynak: larende haber
Bu haber 2814 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..