TURKUAZ CİTY YEPYENİ BİR SOLUK GETİRİYOR
Reklam

TURKUAZ CİTY YEPYENİ BİR SOLUK GETİRİYOR

Karaman’da sosyal yaşam alanlarına modern yapısı ve sosyal donatıları ile nefes veren Turkuaz City, konut kredisinde 0.99’dan başlayan fiyatlarla evinizi 2019 yılında teslim ediyor.

06 Ağustos 2019 - 17:04

TURKUAZ CİTY’DE EVİNİZ HAZIR KREDİNİZ HAZIR

Bir konut projesinden çok, ezber bozan bir uydu şehir olarak tasarlanan Turkuaz City konut anlayışına yepyeni bir soluk getiriyor. İlk etap satışlarında sona yaklaşılan Turkuaz City’de satışlar devam ediyor.

Mülkiyeti Akkülah İnşaat’a ait 33 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen Turkuaz City, Karaman’da yeni inşa edilen 15 bin kişilik stadyum ve Karamanoğlu Mehmetbey üniversitesinin hemen yanında bulunuyor.

Tertemiz havası ve muhteşem Karadağ manzarasına sahip Turkuaz City olanaklarıyla tatil köyü konforunda bir hayat sunuyor.

Zengin sosyal donatılarıyla kurulan Turkuaz City projesi; ticari alanlar, konutlar, özel konutlar ve villalar ile bir uydu kent olarak tasarlandı.

Çünkü Turkuaz City projesinde bir şehirde olması gereken her şey bulunuyor.

Helikopter pisti

Saat Kulesi

Açık ve kapalı yüzme havuzları

Spa salonları

Aqua Park

Hayvanat Bahçesi

Barbekü Alanları

Mesire Alanları

İşyerleri

Etüt Merkezi

Kreş Merkezi

Kuaför

Restoran Alanları

Hem yaşayanlar hem de yatırımcılar için bulunmaz bir fırsat!

Turkuaz City benzersiz olanaklarıyla yaşayanlara muhteşem bir hayat sunarken, büyükşehirlerdeki yüksek fiyatlardan dolayı artık kazanamayan yatırımcılar için de muhteşem fırsatlar sunuyor.

İstanbul ve Ankara’da milyon liralık projelerde bulunmayan imkanları 2+1 daireler için de cazip fiyatlarla sunuyor.

Bu haber 1107 defa okunmuştur.