Reklamı Geç
Reklam
Türkiye Kooperatifler Fuarı
Reklam
Reklam

Türkiye Kooperatifler Fuarı

CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, Ankara ATO Congresium'da düzenlenen

Reklam
09 Aralık 2019 - 16:07

ÜNVER TÜRKİYE KOOPERATİFLER FUARI’NDA MEŞHUR DİVLE OBRUK PEYNİRİ SATTI

Türkiye Kooperatifler Fuarı’na katılan Karaman Obruk Süt Ürünleri Üretim ve Pazarlama Kooperatifi ile Kirazdağı Yöresel ve Tarımsal Ürünler Üretim ve Pazarlama Kooperatifi stantlarını ziyaret etti.

Ankara ATO Congresium'da düzenlenen Türkiye Kooperatifler Fuarı'nda, Karaman Obruk Süt Ürünleri Üretim ve Pazarlama Kooperatifi ile Kirazdağı Yöresel ve Tarımsal Ürünler Üretim ve Pazarlama Kooperatifi de stant açtı. CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, fuarda hem Ankara’daki Karamanlıları hem de Türkiye’nin dört bir yanından ziyaretçileri ağırlayan; Karaman’ın meşhur Divle Obruk Peyniri’ni tanıtan kooperatif temsilcilerini ziyaret etti, başarılar diledi.

CHP Karaman Milletvekili Ünver, Obruk Süt Ürünleri Üretim ve Pazarlama Kooperatifi ile Kirazdağı Yöresel ve Tarımsal Ürünler Üretim ve Pazarlama Kooperatifi’nin açmış olduğu stantlarda tezgahın arkasına geçerek ziyaretçilere Divle Obruk Peyniri ikram edip, satışlarına da katkı sundu. Ünver, burada yaptığı değerlendirmede, “Satışlarına yardımcı olup Karaman’ımızın tanıtımı için gösterdikleri gayretten dolayı Ayrancı İl Genel Meclisi Üyemiz Hasan Sarı ve kooperatif ortaklarına teşekkür eder, başarılı çalışmalarını tebrik ederim.” diye konuştu.


Bu haber 794 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..