Reklam
Reklam
Reklam
TÜRKİYE GÜNDEMİNDE İLK 30’DAYIZ

TÜRKİYE GÜNDEMİNDE İLK 30'DAYIZ

#karamanoğullarıavaçıkıyor "Saat Tam 20:00'da '' #Karamanoğullarıavaçıkıyor ''Etiketleriyle Twitter'da Gündem Çalışması Yapıyoruz !Herkesi Twitter'daki Bu Çalışmamıza Bekliyoruz !" dediler ve... Karaman Belediyespor Taraftarları Omuz Omuza

17 Şubat 2020 - 21:47

BAL (Bölgesel Deplasmanlı Lig) 7.Grupta Karaman’ı temsil eden Karaman Belediyespor ligin 18.hafta karşılaşmasında grubunun güçlü takımlarından Isparta’ya konuk olmuştu.

Bölgesel amatör liginde ilimizi temsil eden Karaman Belediyespor Pazar günü çıktığı deplasmanda mağlup oldu.

BAL Ligi 7. Grupta şampiyonluk yolunda önem taşıyan bu karşılaşma için Ispartasporlu taraftarlar maça yoğun ilgi gösterdi. Maçın oynanacağı saatlerde stadyuma gelerek protokol tribününe girmek isteyen Karaman Belediyespor’lu yöneticiler, Belediye Başkanı ve Yardımcıları hiç beklemedikleri bir engelle karşılaştı.

Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, Başkan Yardımcıları Kazım Gücüyener ve Mahmut Güventürk ile bazı Belediyespor Yöneticileri maçı izlemek ve takımlarına destek vermek için adımladıkları protokol kapısında görevliler tarafından içeri alınmadı.

Bu durum üzerine bir süre dışarda beklemek zorunda kalan Başkan ve yardımcıları ile yöneticiler sonunda Isparta İl Valisinin bu duruma el çözüm getirmesini istedi.

İddiaya göre yine çözüm bulmayan yöneticiler tamamen bir rezaletin ortasında kaldı.

Yaşanan bu durumu rezalet olarak nitelendiren Belediyespor’lu yöneticiler, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı ve yardımcıları Isparta 32 Spor yönetimini esefle kınadı.

#karamanoğullarıavaçıkıyor

Karaman Belediyespor Taraftarları Bu akşam saat 20. 00 sıralarında twitter sosyal medya hesaplarından tag oluşturdu.

#karamanoğullarıavaçıkıyor ''etiketleriyle twitter'da gündem çalışması başlatan yönetim KARAMAN  halkını taraftarları twitter'daki bu çalışmaya desteğe çağırdı.

#karamanoğullarıavaçıkıyor tag çalışmasının başlaması ile hızlı bir şekilde her geçen dakika destek büyüdü ve Türkiye gündeminde ilk 30 a girmeyi başardı.

Larende com olarak Karaman Belediyespor’ a başarılar diliyor desteğimizin tam olduğunu sitemizden duyuruyoruz.

 

Kaynak: larende haber
Bu haber 1308 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..