Reklam
Reklam
Reklam
Türk Polis Teşkilatı’nın 174. kuruluş yıl dönümü
Reklam

Türk Polis Teşkilatı’nın 174. kuruluş yıl dönümü

Vali Fahri Meral, Türk Polis Teşkilatı’nın 174. kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, müdür yardımcıları ve teşkilat mensuplarını makamında kabul etti.

10 Nisan 2019 - 15:40

Emniyet Teşkilatından Vali Meral’e Polis Haftası Ziyareti

 10 Nisan 2019 Çarşamba günü saat 10.30’da Valilik Makamında gerçekleştirilen ziyarette İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, Vali Fahri Meral’e 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri hakkında bilgiler sunarak, kabulünden dolayı teşekkür etti.
 
Türk Polis Teşkilatımızın 174’üncü kuruluş yıl dönümünü kutlamanın onur ve mutluluğu içerisinde olduklarını ifade eden Vali Meral; “Türkiye Cumhuriyeti'nin en köklü kurumlarından birisi olan Emniyet Teşkilatı, 174 yıldır hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle kamu düzenini korumak, huzur ve güvenliği sağlamak için yüksek sorumluluk anlayışı içerisinde görevlerini ifa etmektedir. Halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için günün her saatinde görev yapan, her türlü zorluğa göğüs gererek, huzurlu ve güvenli bir şehirde yaşamamızı sağlayan Emniyet Teşkilatımıza teşekkür ediyorum.” dedi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Meral, Polis Teşkilatı’nın 174’üncü kuruluş yıl dönümünde tüm emniyet mensuplarının 10 Nisan Polis Haftası’nı kutlayarak, sağlık, mutluluk ve başarılar diledi.
 
Ziyaret, toplu fotoğraf çekilmesiyle sona erdi.


 

Bu haber 1240 defa okunmuştur.