Reklam
TORNACILAR ODASINDAN PLAKET VE HEDİYELİ JEST
Reklam
Reklam

TORNACILAR ODASINDAN PLAKET VE HEDİYELİ JEST

Karaman Madeni Tornacılar Kaynakçılar Oto Motor ve benzeri Tamirciler Esnaf Odası düzenlediği Geleneksel Arabaş-ı Gecesinde meslektaşları ve üyelerine yönelik plaket ve çeşitli hediyelerle büyük jest yaptı.

Reklam
29 Aralık 2019 - 13:19

Karaman Madeni Tornacılar Kaynakçılar Oto Motor ve benzeri Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Cemal Özbay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Odalarının düzenlemiş olduğu geleneksel Arabaş-ı Çorbası gününde katılımcılarla bir arada bulunmaktan büyük mutluluk duydu.


Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı'nın da katıldığı gecede konuşan Karaman Madeni Tornacılar Kaynakçılar Oto Motor ve benzeri Tamirciler Esnaf Odası Başkanı Cemal Özbay;

"Her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğumuz birlik beraberlik çorba gecemize katılım sağlayan gelmek isteyip gelemeyen bütün esnaf sanatkâr arkadaşlarımıza Belediye başkanımız sayın savaş kalaycıya ve ekibine ayrıca misafirlerimize ve emeği geçen herkese şahsım ve yönetim kurulunuz adına teşekkür eder saygılar sunarım."dedi.

Gecenin sonunda katılımcılara plaket takdimi ve çeşitli hediyeler verildi. Esnaf, Odanın düzenlemiş olduğu bu anlamlı gece ve jestin ardından Başkan ve Yönetimine teşekkürlerini sundu.


Bu haber 891 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..